Nuk keni produkte në shportë

Provo

Nicer Dicer Fusion Smart

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pregatisni ushqime për familjen tuaj më shpejt seç e keni menduar ndonjëherë me pajisjen e vetme për pregatitjen e ushqimit, të gjitha në një, e cila pret në forma të ndryshme fruta, perimet apo ushqimet të cilat ju dëshironi.

 • Tehe ekstra të mëdha për ushqime ekstra të mëdha – prerje preçize çdo herë
 • Shumëllojshmëri e pabesueshme e opsioneve të prerjeve - preni ushqime të ndryshme në të njëjtën kohë
 • Enë me kapacitet 1.25 L dhe kapak që hapet shumë lehtë për mbajtjen e freskët të ushqimeve
 • Praktike dhe shumë e lehtë në përdorim
 • Tehe cilësorë çeliku G-NOX të prodhuara në Gjermani
Nicer Dicer Fusion Smart

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,198 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Pregatisni ushqime për familjen tuaj më shpejt seç e keni menduar ndonjëherë me pajisjen e vetme për pregatitjen e ushqimit, të gjitha në një, e cila pret në forma të ndryshme fruta, perimet apo ushqimet të cilat ju dëshironi.

 • Tehe ekstra të mëdha për ushqime ekstra të mëdha – prerje preçize çdo herë
 • Shumëllojshmëri e pabesueshme e opsioneve të prerjeve - preni ushqime të ndryshme në të njëjtën kohë
 • Enë me kapacitet 1.25 L dhe kapak që hapet shumë lehtë për mbajtjen e freskët të ushqimeve
 • Praktike dhe shumë e lehtë në përdorim
 • Tehe cilësorë çeliku G-NOX të prodhuara në Gjermani
Më shumë
Detajet e produktit

Pregatitja e vakteve të ndryshme, ska qenë kurrë më e lehtë se tani!

Ju prezantojmë pajisjen e re Nicer Dicer Fusion Smart, pajisjen e vetme për përgatitjen e ushqimit, te gjitha në një, e cila pret ne rriska apo kubike, copëton dhe pret shume më mirë se pajisjet e tjera të kuzhinës. Me të mund të pregatisni ushqime tepër të shijshme, shumë më shpejtë seç e keni menduar! Me Nicer Dicer ju mund të:

 • Copëtoni dy domate përnjëherë
 • Prisni perime në formë kubi brenda sekondave
 • Feta limoni për festën tuaj – nga 8 feta përnjëherë!
 • Pregatisni ushqime që janë vështirë për t’u prerë - shpejtë dhe thjeshtë
 • dhe shumë e më shumë…!

Me Nicer Dicer Fusion Smart ju mund të pregatisni shumë lehtë:

 • Supë me perime

 • Sallata të ndryshme

 • Mbushje për pite

 • Turshi apo komposto të ndryshme

Rriska të shpejta dhe preçize, për ushqime të buta dhe të forta

A nuk keni gjëra më të rëndësishme për të bërë, në vend se të kaloni orë te tëra çdo ditë duke prerë e copëtuar me thikë në mënyrë demode? Me Nicer Dicer Fusion Smart ju do të keni mundesinë të pregatisni vakte të ndryshme të pasura me vitamina dhe me të çdo pregatitje do të jëtë shumë praktike dhe e lehtë!

Me tehet ekstra-të mëdha ju mund të copëtoni të gjithë ushqimet shpejtë dhe në forma të ndryshme - përderisa jeni duke prerë në feta domate,copëtuar qepë apo duke prerë në formë kubike frutat e buta.

Tehe të ndërrueshëm për një shumëllojshmëri formash prerje

Ju do të përfitoni një shumëllojshmëri të opsioneve në forma të ndryshme me tehet e ndërrueshëm që janë të përkryer për çdo prerje - kjo do të thotë që ju mund të përgatisni ushqime në forma të vogla, të mesme apo të mëdha me madhësi kubi dhe shkopinj, katër deri në tetë feta përnjëherë, për çdo rast .

Ruani dhe merrni me vete ushqimin e freskët me kapakun special

Së bashku me Nicer Dicer ju do të merrni edhe kapakun speicial i cili mbyllet dhe asgjë nuk do të derdhet nga tasi, pra ju mund të merrni ushqimet me vete pa u shqetesuar. 

Tehe të mprehta çeliku

Thika të mprehta, çelik inox, prodhuar me teknologjine G-NOX, rezsitente ndaj ndyshkut edhe pas shume vite përdorimi.

Paisje dore shumë praktike

Nuk keni pse të harxhoni korend apo bateri, kjo paisje dore është shumë praktike, thjeshtë vendosni frutat apo perimet dhe shypeni me dorë.

 
Informacione Shtesë

Në paktim përfshihet:

 • 1 x cutting top
 • 1 x prerësja bazë
 • 1 x thikat prerëse në 2 madhësi (5 x 5mm/10 x 10mm)
 • 1 x pin block small
 • 1 x thika XXL (20 x 20mm)
 • 1 x pin block large
 • 1 x thika (4 & 8 ndarje)
 • 1 x cutting stamp
 • 1 x tas (kapaciteti 1,25l)
 • 1 x kapak për të ruajtur të freskëta ushqimet

Kujdes:

Thikat janë shumë të mprehta, bëni kujdes kur të bëni zëvëndësismin e tyre.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star