Nuk keni produkte në shportë

Provo

Prerësi Top Shop Clever Cutter

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Kurseni kohë në prerjen e përbërësve për mëngjes, drekë dhe darkë – përdorni prerësin Clever Cutter, një gërshërë – si thikë që mund të presë të gjithë llojet e perimeve, mishit, bukës dhe djathit shumë më shpejt se thikat e zakonshme! Ky prërës ushqimi 2 në 1 përmban tehe çelik - inox, me bordin e intergruar nën gërshëre që e bën prerjen në feta të lehtë, zbavitëse dhe super të shpejtë. 

 • 2-në-1 thikë dhe me bord prerje.
 • Bërxolla & dhe feta në sekond.
 • Dorezë e butë.
 • Tehe çelik - inox.
 • Kapëse që e mban të mbyllur.
 • Pastrohet lehtë.
Prerësi Top Shop Clever Cutter

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Kurseni kohë në prerjen e përbërësve për mëngjes, drekë dhe darkë – përdorni prerësin Clever Cutter, një gërshërë – si thikë që mund të presë të gjithë llojet e perimeve, mishit, bukës dhe djathit shumë më shpejt se thikat e zakonshme! Ky prërës ushqimi 2 në 1 përmban tehe çelik - inox, me bordin e intergruar nën gërshëre që e bën prerjen në feta të lehtë, zbavitëse dhe super të shpejtë. 

 • 2-në-1 thikë dhe me bord prerje.
 • Bërxolla & dhe feta në sekond.
 • Dorezë e butë.
 • Tehe çelik - inox.
 • Kapëse që e mban të mbyllur.
 • Pastrohet lehtë.
Më shumë
Detajet e produktit

Prerja në feta shumë e shpejt me thikën 2 në 1.

Të lodhur nga koha e konsumuar nën gërshërë dhe nga prerja në feta e ushqimit për të përgatitur vaktet tuaja? Pastrimi i dërrasës prerëse dhe thikës? E pra ekziston një zgjedhje më e mirë!

Prerësja Clever Cutter 2 në 1 bën prerjen e bërxollave dhe ushqimeve të preferuara në feta në pak sekonda!

Deri në 10x me shpejt se thika.

Clever Cutter përfshin një brisk të mprehtë çeliku që pret ushqimin shpejt dhe me lehtësi. Përdorini si gërshërët e zakonshme dhe pritni lloje të ndryshme të ushqimeve, pa përpjekje deri 10x më shpejt.

Ndryshe nga gërshërët e zakonshme, sekreti prerjes qëndron në presionin që ushtrohet në dorezën ergonomike për prerjen në feta në mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë.

Tehu i mprehtë Clever Cutter's dhe hapja e gjërë e bën prerjen e frutave, perimeve dhe mishit më të shpejtë, më të lehtë dhe pa rrëmujë!

Përgatisni sallatë të shijshme shumë shpejt.

Prisni mishin me lehtësi.

Prisni përbërësit për drekë dhe darkë dhe kuseni kohë.

Ju vijnë papritur miqt tuaj dhe krijoni Snacks në sekond.

Pritini përbërësit direkt në tenxhere.

Me Clever Cutter pastrimi i çrregullt është një gjë e së kaluarës. Merrni përbërësit për supë apo omletë dhe hidhni në një tenxhere ase pjatë vetëm përbërësit e duhur.

Jo më dërrasë prerëse të pisët, jo më rrëmujë!

Me siguresë mbyllje dhe lahet në lavapjatë.

Clever Cutter përmban siguresë mbyllje që e bën atë të sigurt kur ruhet në sirtarin e kuzhinës tuaj.

Pas përdorimit e vendosim atë në pjatalarëse. Lehtë dhe thjeshtë!

Informacion mbi produktin:

 • Trajtimi ergonomik jo rrëshqitës.
 • Prerës çeliku që nuk ndryshket.
 • Me mbyllje.
 • 15.24 x 5.08 x 29.21 cm.
Të dhëna teknike
Përmasat 15,2 x 5 x 29,2 cm

Vlerësimet e klientëve 8 Vlerësime

4,9

8 Vlerësime

Produktet 8

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Moza

www.delimano.al

Fantastik
perdoret shume thjesht dhe mbaron pune ne sekonda

silvi

www.delimano.al

super
e kam blere eshte fantastik.praktik dhe i lehte ne perdorrim xhinxherin tani e pres pa pike problemii

lina

www.delimano.al

clever cutter
Eshte nje produkt i pa pare te lehteson pune ne guzhine eshte shume i thjeshte ne perdorim,dhe shum i thjeshte per tu pastruar duhet ta keni ne guzhinen tuaj patjeter.

Armela

www.delimano.al

Shpejt dhe lehte
Shume praktik dhe shume i mire, nuk me ze vend ne kuzhine dhe eshte shume i lehte ne perdorim, thuajse pres gjithcka me te, me kursen kohen dhe mundin :)

Bruna

www.delimano.al

Clever Cutter
Eshte produkt super :),Nje preres i shkelqyer ,nuk me ze vend ne rafte ,shume praktik dhe shume cilesoe.Jame shume e kenaqur qe e kam bler . :) :) :)

bjonsela

www.delimano.al

clever cutter
nje produkte specjal qe jam kenaqur shum nga momenti qe e mora me ka lehtesuar shum punen time qe kam ne guzhin gjeja qe duhet me shum kjo thik perfekte per te gjithe anvisat

ANA

www.delimano.al

E mbrekullushme
Praktike, e thjesht ne perdorim, te kursen kohe, produkti ideal per cdo amvis.

AURI

www.delimano.al

SUPER
Jam shum e lumtur dhe e kenaqur me kete produkt sepse ne femrave na ka lehtesuar goxha pune ne kuzhine ,eshte shum praktike...jua sygjeroj te gjitheve :) :) Flm

Produktet 8