Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pompë për kalimin e lëngjeve Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pompë për kalimin e lëngjeve e cila punon me bateri dhe me sensor për ndalimit automatik që ju lejon të mbushni çdo rezervuar të sigurt dhe pa rrëmujë. Sekreti është modeli kompakt, i lëvizshëm dhe shtytësja e fuqishme e thithjes që transferon 1 litër në 8 sekonda, në mënyrë që të mund të transferoni benzine, naftë, vaj, ujë deri në pikën e fundit.

Pompë për kalimin e lëngjeve Top Shop
1,190 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pompë për kalimin e lëngjeve e cila punon me bateri dhe me sensor për ndalimit automatik që ju lejon të mbushni çdo rezervuar të sigurt dhe pa rrëmujë. Sekreti është modeli kompakt, i lëvizshëm dhe shtytësja e fuqishme e thithjes që transferon 1 litër në 8 sekonda, në mënyrë që të mund të transferoni benzine, naftë, vaj, ujë deri në pikën e fundit.

Më shumë
Detajet e produktit

Kaloni ujin, vajin, benzinës apo naftën në pak minuta

Kalimi i lëngjeve të ndryshme nga një depozitë në tjetrën është një punë e pakëndshme dhe e rrëmujshme? Shpesh herë na ndodh që uji apo lëngje të tjera të derdhen dhe pikojnë. Mjaft më me medota të vjetra - ka diçka më të mirë! Ju prezantojme pompën Turbo Pump, një zgjidhje perfekte për ju.

Pompa është e lehtë, automatike, e cila funksionon me bateri, ju ndihmon për kalimin e lëngjeve të ndryshme pa shumë mundim.

Top Shop Turbo Pump

Kaloni lëngjet, ujin, vajin etj

Pompa për kalimin e lëngjeve është e domosdoshme për çdo shtëpi pasi kalon lehtësisht çdo lloj lëngu.

 • Top Shop Turbo Pump

  Hiqni ujin nga lavamanët e bllokuar ose lavatriçja

 • Top Shop Turbo Pump

  Kaloni naftën ose benzinën në bidon ose anasjelltas

 • Top Shop Turbo Pump

  Hiqni ujin nga pishina ose vaska

 • Top Shop Turbo Pump

  Mbushni me vaj makineritë e ndryshme që përdorni për oborrin, gjeneratorët, varkat etj

 • Top Shop Turbo Pump

  Mbushni bidonat me lehtësi

 • Top Shop Turbo Pump

  Hiqni ujin nga akuariumi në pak sekonda

Sekreti: turbo siphon teknologji

Pompa përdoret për mbushje, rimbushje dhe largimin e lëngjeve nga çdo lloj ene. Kalimi i legjeve mund të jetë i rrezikshme dhe nuk funksionon gjithëmonë, por Turbo Pump e bën punën tuaj edhe me të thjeshtë për ju.

Sekreti është në teknologjinë e tij të sifonit turbo që pompon pothuajse çdo lëng deri në pikën e fundit - pompa mund të transferojë një litër të lëngshëm në 8 sekonda.

Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump Top Shop Turbo Pump

Nuk ka me derdhje dhe pikime

Top Shop Turbo Pump ka sensorin e ndalimit automatik që ndalon pompimin dhe sinjal kur zbulon që rezervuari është plotë. Kështu ju do të kurseni kohë dhe para.

Është gjithashtu e lehtë për t'u përdorur - thjesht siguroni kapësin dhe ndizni atë për të kaluar me lehtësi lëngje në enë ose anasjelltas.

Top Shop Turbo Pump

Shikoni avantazhet e Turbo Pump

 • Pompë me bateri për transferimin e lëngjeve
 • Për kalimin e naftës, benzinës, ujit dhe lëngjeve të tjera
 • E shpejt, e sigurtë, dhe pa rrëmujë
 • Transferon 1 litër për 8 sekonda
 • Sensor auto-stop dhe sinjal kur është plot
 • Parandalon derdhjen dhe tejmbushjen
 • Zorrë fleksibël
 • Ideale për makina, varka, lavamane, gjeneratorë etj
 • Mund të përdoret edhe për zhbllokimin e lavamanëve
 • E lehtë & portative
 • Punon me 3 AA bateri (nuk përfshihen)
Top Shop Turbo Pump

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star