Nuk keni produkte në shportë

Provo

Piste Vrapi Treadmill Gymbit Dynamic P1

Photo
Video

Pistë vrapimi GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 dizenjuar për të ndihmuar të arrini objektivat tuaja të fitnesit në shtëpi. Me 12 programe të përcaktuara, ekran dixhital, buton për kontrollin e shpejtësisë, buton për kontrollin e këndit. Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta.

Piste Vrapi Treadmill Gymbit Dynamic P1
69,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pistë vrapimi GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 dizenjuar për të ndihmuar të arrini objektivat tuaja të fitnesit në shtëpi. Me 12 programe të përcaktuara, ekran dixhital, buton për kontrollin e shpejtësisë, buton për kontrollin e këndit. Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta.

Më shumë
Detajet e produktit

Pista GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1!

Nuk ka rëndësi nëse jeni profesionist apo thjeshtë po ushtroheni për të pasur një trup në formë. Me pisten e vrapit GymBit Motorized Treadmill Dynamic P1 ju do të keni kontroll të plotë për të arritur të gjitha objektivat tuaja të fitnesit.

 • Motorr 2HP
 • 0-12 gradë auto pjerrësi
 • Mbështetje e butë
 • Sistem i butë rënie për mbrojtjen e kyçeve
 • MP3
 • Hapësirë e gjerë vrapimi për siguri, qëndrueshmëri dhe ushtrime të sigurta
 • Rripi nuk bën zhurmë gjatë përdorimit
 • 12 programe të përcaktuara
 • Ekran i lehtë për tu përdorur
 • Kontroll EKG me sensor
 • Buton për kontrollin e shpejtësisë në ekran
 • Buton për kontrolloin e këndit në display
 • E palosshme
 • Me rrota per lehtesi ne transport
 • Marka LiveActive
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë E palosshme; përmasa e pistës: 120 x 40 cm
Fuqia 1.0 HP (constantly) / 1.5 HP (peak)
Këndi i përkuljes 0-12%
Niveli i Shpejtësisë max 12 km/h
Pesha 64,7kg
Pesha maksimale e përdoruesit 120 kg
Programe Trainimi 12
Përmasat assembled: 165 x 70 x 135 cm; folded: 90 x 80 x 145 cm
Rrota Transporti Po
Trego Funksionet Distanca, Kaloritë, Koha, Përkulja, Pulsi, Shpejtësia, Ushtrime

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia