Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Pistë Memove

Photo
Video

Nuk keni shumë kohë të lirë gjatë ditës dhe dëshironi të stërviteni në shtëpi për të qenë në formë? Pista MeMove do ta zgjidhë këtë problem në një kohë të shkurtër. Siguron nivele të ndryshme të ecjes dhe vrapimit, dhe është i përshtatshëm për përdoruesit e fazave të ndryshme të stërvitjes. Për shkak të hapësirës në dispozicion që keni në shtëpi, kjo pistë 2në1 mund të paloset lehtë dhe të mbështetet në një mur.

Pistë Memove
69,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Nuk keni shumë kohë të lirë gjatë ditës dhe dëshironi të stërviteni në shtëpi për të qenë në formë? Pista MeMove do ta zgjidhë këtë problem në një kohë të shkurtër. Siguron nivele të ndryshme të ecjes dhe vrapimit, dhe është i përshtatshëm për përdoruesit e fazave të ndryshme të stërvitjes. Për shkak të hapësirës në dispozicion që keni në shtëpi, kjo pistë 2në1 mund të paloset lehtë dhe të mbështetet në një mur.

Më shumë
Detajet e produktit
  1. Pse të zgjidhni MeMove Treadmill?

Kjo pistë 2në1 mund të jetë një investim i madh, duke ju dhënë më shumë mundësi për stërvitje kur nuk keni kohë, nuk mund të shkoni në palestër ose nuk dilni dot jashtë. Është shumë e lehtë për ta lëvizur në shtëpi, dhe përveç kohës, do të të kursejë edhe pak hapësirë.

  1. Dizajn MeMove

The folded state with speed of 6km/h is suitable for light walking, and the unfolded

Kur është e palosur ka një shpejtësi 6 km/orë dhe është e përshtatshme për ecje të lehtë, dhe e hapur mund t'u sigurojë përdoruesve një shpejtësi vrapimi prej 12 km/orë. Kjo pistë 2 në 1 ka avantazhe unike në treg. Dhe përfshin telekomandë e cila do t'ju japë mundësinë të rregulloni shpejtësinë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia