Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pista dhe makina Magic Tracks

Photo
Video
-46%

Pista dhe makina Magjike mund të bëjë kthesa në çdo formë dhe drejtim. Shkëlqen në errësirë dhe shfaq 4 ngjyra ndërsa makina ka 5 drita LED që krijojnë një shfaqje të vërtetë dritash.

 • Gjatësia 3,3 metra
 • Makinë e kuqe me 5 drita LED
 • Pista shkëlqen në errësirë
 • Forma të ndryshme piste
 • Lodër argetuese për të luajtur me fëmijët tuaj
Pista dhe makina Magic Tracks

Çmimi: 3,690 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pista dhe makina Magjike mund të bëjë kthesa në çdo formë dhe drejtim. Shkëlqen në errësirë dhe shfaq 4 ngjyra ndërsa makina ka 5 drita LED që krijojnë një shfaqje të vërtetë dritash.

 • Gjatësia 3,3 metra
 • Makinë e kuqe me 5 drita LED
 • Pista shkëlqen në errësirë
 • Forma të ndryshme piste
 • Lodër argetuese për të luajtur me fëmijët tuaj
Më shumë
Detajet e produktit

Lodra e vitit: pista e shndritshme e garave

Ndihmoni fëmijën tuaj të shprehi kreativitetin me Magic Tracks! Pista magjike e garave e cila përkulet, ndriçon dhe është shumë fleksibël.

E përbëre nga 220 pjesë të cilat kanë një gjatësi totale 3.3m të cilat bashkohen lehtësisht, duke krijuar një shumëllojshmëri modelesh dhe ngjyrash.

Kënaqësi për të gjithë familjen!

Makina e garave me 5 drita LED

Kur pista është e montuar është momenti për të filluar garën! The Top Shop Magic Tracks përfshin një makinë të kuqe me bateri e cila ecën në pistë si një kampion i vërtetë.

Material transparent dhe 5 drita LED, do të krijohet një ambjent sikur të jeni në një garë të vërtetë.

Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës e cila hapet me ndihmën e një kaçavide të vogël -  bateritë e saj nuk kanë si të humbasin.

Magjia e vërtetë ndodh kur ju të fikni dritën

Top Shop Magic Tracks kthehet në një mrekulli kur ju të fiksni dritën. Ngjyrat e pistës do të shnderrijne dhe dhoma e fëmijëve tuaj do të kthehet në një kështjellë magjike.

Dhe gjatë kohës që makina po garon në pistë, dritat e saj LED do të ndriçojnë pistën dhe do ti japin një shkëlqim të lehtë.

Mundësi të pafundme për të luajtur - Ju nuk do të keni të njëjtën pistë dy herë!

Me Top Shop Magic Tracks ju mund të luani për orë me rradhë, duke kombinuar ngjyrat dhe krijuar forma të ndryshme. Mundësitë janë të pafundme!

 • Pjesët bashkohen sëbashkuNdërtoni një pistë në pak sekonda

 • Dizajn gjarpëruesMagic Tracks mund të përthyet dhe është shumë fleksibel në çdo drejtim

 • Rrotullim në 360˚Krijoni një pistë rrethore dhe shikoni sesi makina ecen aty

 • Drita LED Makina ka 5 drita LED të cilat i japin ndriçim edhe pistës

 • 1 fletë me ikona dhe medalje që ngjiten ke makinaMbusheni makinën me ngjitëse

 • Pista mblidhetE lehtë dhe e thjeshtë për tu paketuar

Dhurata perfekte për ditëlindje

Top Shop Magic Tracks për fëmijet dhe të rinjt në shpirt. Dhurata perfekte për të vegjelit tuaj nga 3 vjec dhe pa limit moshe kur vjen puna tëk kenaqësia!

Kjo pistë mund të vendoset nën krevat, nën tavoline, ose mund ta çmontoni dhe ta vendosni mënjanë. Dhe kur te gjitha dritat të jenë të fikura çdo gjë do të kthehet në magji.

Aksesore shtesë (nuk përfshihen në paketim)

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 220 pjesë të cilat kanë gjatësi totale 3.3m
 • 1 Makinë e Kuqe me drita LED
 • 1 fletë me ikona dhe medalje që ngjiten ke makina (78 ikona)
 • 1 Manual perdorimi

Makina punon me 3 bateri AAA (nuk përfshihen në paketim)
Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
Materiali: plastik

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 3 bateri AAA (nuk përfshihen); Mbi 3 Vjeç
Materiali plastik

Vlerësimet e klientëve 5 Vlerësime

4,9

35 Vlerësime

31-35 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Anonym

www.topshop.sk

27/06/2017

Loje ideale
Djali im e adhuron kete loje, madje mund te loz me te edhe mbi dy ore pa u shkeputur.

Darina

www.topshop.sk

27/06/2017

E rekomandoj ate
Eshte nje loder fantastike. Une e bleva per djalin tim I cili eshte 4 vjec dhe ai e montoi vete pa asnje ndihme. Ai e pelqen shume. Une jua rekomandoj edhe juve.

Lenka

www.topshop.sk

27/06/2017

Shume perdorimshe
Eshte shume perdorimshe dhe asnjehere e njejte. Femijet e mi preferojne te luajne me shume ne darke pasi ajo eshte me drita.

Honza

www.topshop.cz

23/05/2017

E rekomandoj
Shoqja ime ne Gjermani e ka kete. Femijet luanin me te dhe nuk qendroni ne kompjuter gjithe diten.

Miriam

www.topshop.sk

16/05/2017

Miriama
Eshte nje loder shume e bukur per femijet. Ne kemi luajtur per ore te tera, e gjithe familja. Ne e kemi pasur kete produkt shume kohe me pare por nje nga makinat na u prish dhe kishim kohe pa luajtur. Por jemi te lumtur qe tani mund te blejme vetem makinat dhe do te luajme serisht.

31-35 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4