Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pipë me kripë 2në1 Wellneo

Photo
Video
-86%

Trajtimi me kripë natyrale ndihmon në lehtësimin e simptomave si:

 • asma,
 • kolla,
 • gripi,
 • bronkiti,
 • sinoziti,
 • alergjitë respiratore.

Testuar klinikisht, pa-ilace, jo invazive - regjistruar si paisje mjekësore në EU.

 

Pipë me kripë 2në1 Wellneo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Trajtimi me kripë natyrale ndihmon në lehtësimin e simptomave si:

 • asma,
 • kolla,
 • gripi,
 • bronkiti,
 • sinoziti,
 • alergjitë respiratore.

Testuar klinikisht, pa-ilace, jo invazive - regjistruar si paisje mjekësore në EU.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Çlirohuni nga problemet respiratore në rehatinë që ju jep shtëpia

Vuani nga problemet respiratore? Shpesh herë keni hundë të bllokuara, probleme me bronkitin apo kollë? Keni provuar medikamente të shtrenjta dhe nuk ju kanë dhënë efektin e duhur?

Nëse keni ndonjë nga këto probleme, apo dikush nga familjarët tuaj paraqet simptoma të tilla, trajtimi me pipen me kripë do t'ju ndihmojë të eleminoni këto probleme shumë thjeshtë në rehatinë e shtëpisë tuaj dhe pa u munduar.

Terapia kurative me kripë shëron në vetëm pak minuta në ditë

Wellneo Salt Inhaler 2në1 është një trajtim natyral për të gjithë ata të cilët vuajnë nga problemet respiatore dhe personat të cilët dëshirojnë të parandalojnë shfaqjen e infeksioneve respiratore të cilat janë të zakonshme gjatë netëve të ftohta të dimrit.

Kjo metodë kuruese përdor principet bazë kurative bazuar në thithjen e ajrit me kripë por pa përdorur metoda të shtrenjta apo qendra terapike me kripë - dhe funksionin vetëm me një përdorim 15 minutesh në ditë!

Testuar klinikisht, pa ilace, paisje e regjistruan ne EU

Pipa me kripë Wellneo 2në1 është testuar klinikisht, pa ilace dhe një paisje e rregjistruar e cila është efektive në lehtësimin e simptomave të:

 • Asma
 • Mushkrite e bllokuara
 • Bronkiti
 • Sinoziti
 • Kolla
 • Alergjite respiratore

Kombinimi i 2 funskioneve: Nga hunda & goja

Kjo paisje është dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përdorur nga hunda dhe goja.

Thithja nëpërmjet hundës bën të mundur pastrimin e mushkrive dhe sistemin e poshtëm respirator, thithja nga hunda duke përdorur adaptorin për hundën pastron hundët dhe sistemin e sipërm respirator.

Funksionale dhe cilësore më e mira në treg

Krahasuar me pipat e tjera me kripë të cilat tregëtohen sot, Wellneo Salt Inhalet 2në1 është:

 • më shumë ergonomike
 • e lehtë dhe e vogël
 • kombinon 2 funksione: nga hunda dhe goja
 • ndihmon në pastrimine rrugëve respiratore
 • është 100% natyrale
 • Për gojën dhe hundën

 • E lehtë dhe e vogël

Kristale të kripës Transylvanian me veti Antibakteriale dhe Detoksifikuese

Përmban kristale të kripës të papërpunuara nga miniera e famshme Transilvaniane në Rumani, kripa e cila ndodhet ne pipe eshte 100% natyrale dhe nuk jane perdorur materiale te renda gjate procesit te prodhimit.

Dhe për më shumë, falë vetive antibakteriale dhe detoksifikuese jo vetëm që do vrasë mikrobet dhe eleminojë papastërtitë  nga rrugët respiratore por gjithashtu do të rigjenerojë të gjithë trupin duke përmirësuar funksionin e mushkrive dhe duke rritur aftësinë që trupi të përthithe sa më shumë oksigjen.

Informacione Shtesë

Si funksionon?

Kripa stimulon sekrecionet, ndalon inflamacionin & redukton irritimin

Efekti kryesor i kripes ne sistemin bronkial eshte qe te stimuloje sekrecionet dhe te ndihmoje ne eleminimin e tyre.

Kripa gjithashtu ndalon inflamaxionin dhe redukton irritimin i cili mund te shkaktohet nga kolla, gjate kohes qe behet pastrimi i sistemin respirator.

Zbut, qetëson dhe rigjenereon të gjithë sistemin respirator

Pipa me kripe Wellneo ndihmon në:

 • zbutjen,
 • qetësimin dhe rigjenerimin e të gjithë sistemit respirator.

E përshtatshme për:

Wellneo Salt Inhaler 2në1 është e përshtatshme për:

 • Këdo që vuan nga asma, mushkrite e bllokuara dhe problemet me sistemin respirator.
 • Ata të cilët kanë simptoma të bronkitit, sinozitit dhe kollë të vazhdueshme.
 • Individët të cilët dëshirojnë të lehtësojnë ose parandalojnë alergjitë respiratore.
 • Ata të cilët dëshirojnë të parandalojnë infeksionet respiratore.

Paketimi përfshin:

 • 1x pipë terapeutike origjinale
 • 1x aparat për gojën
 • 1x adaptor për hundën

Informacione Teknike:

 • materiali i paisjes: bio-compatible, medical grade plastic
 • përmaban:16 (+/- 1) gr  kristale natyrale te paperpunuara nga miniera e mirenjohur Transilvaniane ne Rumani
 • përbërës kimik: Natrium, Magnez, Calcium dhe minerale te tjera ne forme natyrale
 • efekte anësore: nuk ka
 • këshillohet të përdoret nga të rritur dhë fëmijë mbi 5 vjec
 • madhësia e produktit: 9,7 x 3,5 x 1,1 cm
 • pesha: 0,038 kg

Paisje mjekesore e klasit I.

2në1:

 • nga goja
 • nga hunda

përdorimi: përdoreni rregullisht për 21 ditë; përdoreni nëse e ndjeni të nevojshme.

Pipa me kripe Wellneo 2në1 është e disponueshme pa recetë mjekesore.

Kujdes:

 • Mos lejoni që pështyma apo produkte të tjera të lëngshme të kalojnë në paisje.
 • Mbani pipën në një ambjent të thatë në temperaturë dhomë.
 • Mos e tundni ose hidhni paisjen pasi ajo mund të thyhet.
 • Nuk rekomandohet të përdoret nga disa persona në të njëjtën kohë.
 • Mos e përdorni pipën me kripë nëse keni probleme të rënda me mushkritë.

Beni kujdes:

Ky produkt nuk ka për qëllim të zëvëndësojë kurën tuaj, apo mjekimet që ju rekomandohen nga mjeku. Ne ju rekomandojmë të konsultoheni me mjekun tuaj përpara përdorimit.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star