Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Peshore Wellneo

Photo
Video
-50%

Wellneo® WeightTrack është peshore personale dixhitale që ju mundëson të monitoroni peshën e trupit në komoditetin e shtëpisë tuaj. I bërë nga xhami i temperuar rezistent ndaj goditjeve, në ngjyrë të zezë, ai përmban teknologjinë e kalibrimit automatik, aktivizimin e hapjes dhe fikje automatike. Sensorët me precizion të lartë ofrojnë një matje të saktë ndërsa shifrat e mëdha në ekranin LCD mundësojnë lexim të lehtë pa u përkulur.

Peshore Wellneo

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 1,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo® WeightTrack është peshore personale dixhitale që ju mundëson të monitoroni peshën e trupit në komoditetin e shtëpisë tuaj. I bërë nga xhami i temperuar rezistent ndaj goditjeve, në ngjyrë të zezë, ai përmban teknologjinë e kalibrimit automatik, aktivizimin e hapjes dhe fikje automatike. Sensorët me precizion të lartë ofrojnë një matje të saktë ndërsa shifrat e mëdha në ekranin LCD mundësojnë lexim të lehtë pa u përkulur.

Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra më e lehtë për të monitoruar peshën tuaj

Matja e peshes trupore nuk duhet të jetë një përvojë nervoze që shkakton pasiguri. Me shumë veçori praktike, peshorja Wellneo® e shndërron peshimin në një përvojë inkurajuese. Kjo peshore dixhitale shumë praktike mat me saktësi peshën e trupit dhe ju ndihmon të monitoroni shëndetin tuaj. Harrojeni përkuljen e vështirë, shifrat e mëdha në ekranin LCD e bëjnë leximin e rezultateve jashtëzakonisht të lehtë.

Ja çfarë e bën peshoren Wellneo® një produkt të shkëlqyer:

  • 4 sensorë të kalibrimit automatik tregojnë peshën e saktë brenda sekondave
  • Teknologji pa butona: ndizet/fiket automatikisht
  • Xhami i temperuar rezistent ndaj goditjes siguron qëndrueshmëri
  • Shifrat e mëdha në një ekran LCD janë shumë të lehta për t'u lexuar
  • Dizajn elegant dhe modern i zi që përshtatet me të gjitha mjediset

Si punon?

Për saktësi maksimale, vendosni peshoren Wellneo® në një sipërfaqe të fortë dhe të sheshtë, jo mbi tapet ose qilim. Hypni mbi të, qëndroni të qetë për disa sekonda dhe lexoni peshën tuaj menjëherë. Katër sensorë me saktësi të lartë me kalibrim automatik do të ofrojnë gjithmonë matje të sakta. Pjesa më e mirë? Meqenëse ka një funksion ndezje/fikje automatike pa asnjë buton, nuk ka nevojë të përkuleni disa herë.

Krijuar për rehati maksimale dhe lehtësi në përdorim

E bërë nga xhami i fortë, 5 mm i temperuar me qoshe të rrumbullakosura të buta, peshorja Wellneo® ka një platformë të madhe peshimi që ofron rehati maksimale. Dizajni i tij elegant i zi do të përshtatet lehtësisht në çdo banjë ose dhomë gjumi. Mbeshteteset kundër rrëshqitjes e mbajnë peshoren në vend gjatë peshimit, duke ofruar siguri shtesë. Sipërfaqja e lëmuar e sipërme e saj është shumë e lehtë për t'u pastruar - thjesht fshijeni atë me një leckë ose peshqir.

Ndihmësi juaj i ri për të monitoruar peshën tuaj

Të kesh peshoren tënde personale do t'ju ndihmojë të mbani në kontroll peshën tuaj për vitet në vijim. Peshorja Wellneo®  është e fortë, e saktë dhe e lehtë për t'u përdorur. Bateria është e përfshirë, kështu që mund të filloni ta përdorni menjëherë. Madje do t'ju paralajmërojë kur bateria po mbaron ose nëse pesha maksimale e përdoruesit është shumë e lartë ose shumë e ulët. Shijoni udhëtimin drejt formës tuaj më të mirë!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star