Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY me super ulje deri në 70%

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Pellushi Meo Dormeo

Photo
Video
-58%

Të gjithë e duan një lodër të butë, atë që është e lezetshme, argëtuese për të përkëdhelur, dhe gjithmonë e gatshme të argëtohet. Kështu që takoni MEO, delet e vogla miqësore që janë një gëzim për tu miqësuar dhe për të ndarë ëndrrat tuaja me të. Me materiale të buta, të sigurta për fëmijë dhe të lahen me dorë, MEO do të kënaqet me të rinjtë dhe të moshuarit me ndjenjën e tij unike të argëtimit dhe të aventurës. Shoku i përsosur për kohën e gjumit, kohën e lojës dhe më shumë.

Pellushi Meo Dormeo

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Të gjithë e duan një lodër të butë, atë që është e lezetshme, argëtuese për të përkëdhelur, dhe gjithmonë e gatshme të argëtohet. Kështu që takoni MEO, delet e vogla miqësore që janë një gëzim për tu miqësuar dhe për të ndarë ëndrrat tuaja me të. Me materiale të buta, të sigurta për fëmijë dhe të lahen me dorë, MEO do të kënaqet me të rinjtë dhe të moshuarit me ndjenjën e tij unike të argëtimit dhe të aventurës. Shoku i përsosur për kohën e gjumit, kohën e lojës dhe më shumë.

Më shumë
Detajet e produktit

Për gjumë të qetë & ëndrra të ëmbla

I dizajnuar në formën e deles, MEO është më shumë se sa një lodër. Eshtë miku i ri për fëmijë, e madje edhe për të rritur, për t’i bërë netët tuaja më të qeta e më argëtuese.

Si fytyra e re e Dormeo-s, MEO përfaqëson cilësi, rehati dhe relaks. A jeni gati ta ndani shtratin dhe ëndrrat e natës me delen MEO? :)

Miku më i këndshëm i gjumit

A ju kujtohet lodra e preferuar me të cilin flinit bashkë dhe ndiheshit më të sigurtë, si fëmijë? A do të donit tjia ofronit edhe fëmijëve tuaj një ndjesi të tillë, me një lodër argëtuese? Atëherë njihuni me delen MEO - një lodër e butë dhe e këndshme - gati për ta shoqëruar çdo fëmijë gjatë kohës së gjumit dhe jo vetëm.

Lodra MEO është e butë, këmbë të përkulshme dhe mbulesë prej materialit të gëzofit, kjo dele lodër është shumë e lezetshme dhe argëtuese. Flini rehat në përqafimin e ngrohtë e të butë të MEO-s dhe merreni me vete kudo që shkoni, sepse MEO ju sjellë vetëm argëtim.

Dhuratë e përsosur 

Me një dizajn elegant dhe materiale cilësore, MEO do të bëhet lodra e preferuar e çdo fëmije. Për më tepër, është lodër e qëndrueshme dhe është punuar me materiale që mund të lahen më dorë. MEO është dhuratë e përsosur për secilin - duke filluar nga bebet e deri tek të rriturit, sepse të gjithë e meritojnë një shoqërues agëtues gjatë fjetjes!

Të dhëna teknike
Materiali polistër

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star