Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Familja e mini bufave prej pellushi Dormeo

Photo
Video

Festoni ngrohtësinë e jetës familjare me lodrat e buta simpatike prej pellushi, tre breza dashurie dhe mbështetjeje. Çdo buf i mençur kombinon një dizajn të lezetshëm me materiale me cilësi të lartë nga Dormeo, ekspertët e gjumit. Rreth 16 cm e lartë, i butë, prej pellushi dhe lahet plotësisht në 30 °C për vite të tëra përqafimesh të gëzueshme, kohë lojërash dhe dremitje.

Familja e mini bufave prej pellushi Dormeo
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Festoni ngrohtësinë e jetës familjare me lodrat e buta simpatike prej pellushi, tre breza dashurie dhe mbështetjeje. Çdo buf i mençur kombinon një dizajn të lezetshëm me materiale me cilësi të lartë nga Dormeo, ekspertët e gjumit. Rreth 16 cm e lartë, i butë, prej pellushi dhe lahet plotësisht në 30 °C për vite të tëra përqafimesh të gëzueshme, kohë lojërash dhe dremitje.

Më shumë
Detajet e produktit

Vendoseni familjen në radhë të parë për të krijuar bazën e një jete të lumtur

Ndihmoni në krijimin e një mjedisi të sigurt, më të shëndetshëm dhe më mbështetës për fëmijët në jetën tuaj duke festuar vlerën e familjeve. Marrëdhëniet dhe lidhjet e dashurisë që krijohen në fëmijërinë e hershme me ato më të afërta me ju japin forcën dhe besimin e nevojshëm për të përballuar sfidat që të gjithë hasim, të mëdhenj e të vegjël, dhe mund të jenë një burim i pafund rehatie dhe gëzimi gjatë gjithë jetës sonë.

Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family Dormeo Emotion Mini Owl Family

Njihuni me miqtë më të rinj - Një familje plotë argëtim!

Mini bufat e rinj 16cm të lartë janë një familje e plotë për t’u miqësuar, luajtur dhe ndarë sekretet tuaja. Familja është një vend ku fëmijët mësojnë për këtë botë dhe për veten e tyre. Ata fitojnë aftësi për të mbijetuar dhe lulëzuar, aftësi për të përdorur shqisat e tyre dhe për të mësuar rreth vlerave.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Bufi Mam

  Ajo u mëson fëmijëve të mirën dhe të gabuarën dhe jep përqafimet dhe puthjet më të mira, veçanërisht kur ata gërvishtin gjunjët duke luajtur jashtë.

  Ajo është shumë krenare për arritjet e fëmijëve të saj, pavarësisht sa të vegjël dhe gjithmonë inkurajon të bëjnë atë që duan, pavarësisht nëse luajnë futboll apo bateri.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Bufi Bab

  Ai i mëson fëmijët të jetojnë jetën si një aventurë e madhe, duke i mësuar ata të ngasin biçikleta, të ngjiten në pemët më të larta dhe të notojnë në detet më të thella. Ai gjithashtu e di se ndonjëherë ata duhet të mësojnë dhe të rriten duke bërë gabime dhe është rrjeti i tyre i sigurisë kur përpiqen dhe dështojnë.

  Ai gjithashtu është gjithmonë duke vëzhguar bufat e vegjël, duke i mbrojtur ata nga rreziqet, por duke i inkurajuar ata të jenë të pavarur, të fortë dhe të sigurt.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Bufi Gjyshe

  Asaj i pëlqen të kalojë nëpër albume fotografish dhe t'u tregojë fëmijëve se si jeta është më e bukur kur keni një familje të dashur me të cilën krijoni kujtime të paharrueshme.

  Ajo gjithmonë ofron shpatullën e saj për fëmijët që të mbështeten, duke dhënë këshilla të mençura ose thjesht duke i përqafuar në heshtje dhe duke fshirë lotët, kur ndihen të mbingarkuar.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Bufi Gjysh

  Ai i do fjalëkryqet, enigmat dhe ndërtimin e gjërave nga e para, tregon batutat më qesharake, mëson lojëra me letra dhe truke dhe u tregon fëmijëve muzikë të re, megjithëse në të vërtetë është muzikë e vjetër.

  Ata mund t'i tregojnë atij të gjitha llojet e sekreteve, sepse ai kurrë nuk do të qeshë me to ose nuk do t'i tregojë ato.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Bufi Motër

  Ajo ka imagjinatën më të gjallë në botë. Ndonjëherë, ajo këndon karaoke dhe pretendon të jetë në një video muzikore dhe nganjëherë ajo kërcen në trampoline duke u shtirur si një astronaut.

  Ajo i mëson vëllait të saj një gjuhë të fshehtë të dorës vetëm ata e kuptojnë dhe i pëlqen bisedimet e natës vonë me të në dhomën e tyre, kur mamaja dhe babi mendojnë se janë në gjumë.

 • Dormeo Emotion Mini Owl Family

  Bufi Vëlla

  Ai është gjithmonë gati për argëtim, veçanërisht nëse kjo përfshin të ndoteni pak. Ai i do të gjitha sportet në natyrë, shaka të padëmshme dhe lojërat nga lindja e diellit deri në perëndimin e diellit.

  Ai e mëson motrën e tij që të qëndrojë në këmbë për veten dhe është një model pozitiv i saj dhe një sistem mbështetës. Ai gjithmonë do ta dëgjojë atë pa e gjykuar dhe ajo mund të jetë e sigurt se ajo ka një shok më të mirë për jetën.

Familja ka ndikimin më të rëndësishëm në jetën e një fëmije

Familja e mini bufave Dormeo u krijua për t'i mësuar fëmijët mbi rëndësinë e familjeve. Ato janë shumë më tepër sesa thjesht lodra prej pelushi të lezetshme dhe super të buta me të cilat fëmijët mund të flenë ose të përqafohen.

 • Përdorni familjen e bufave për t'i ndihmuar fëmijët të kuptojnë se si marrëdhëniet brenda familjes janë dinamike, për të krijuar lidhje më të forta brënda familjes tuaj dhe shumë më tepër.
 • Përdorni familjen e bufave për të luajtur role, për lojra imagjinare, për të folur me fëmijët për rëndësinë e familjes dhe për t'u mësuar atyre historinë familjare.
Dormeo Emotion Mini Owl Family

Kapse speciale lejon që bufat të përqafojnë njëri -tjetrin

Të gjithë mini bufët gjithashtu vijnë me një veçori të re, të krijuar posaçërisht - një kapëse në krahët e tyre, në mënyrë që ata të mund të përqafojnë njëri -tjetrin. Kaq të këndshëm. Sepse përqafimet janë një nga shprehjet më të fuqishme të dashurisë.

Dormeo Emotion Mini Owl Family

Ju prezantojmë familje e bufave prej pellushi

Çdo mini buf i vogël 16 cm ka një mik më të madh, 33 cm të gjatë. Mund të përdoret si një lodër prej pellushi ose jastëk, dhe vjen me një batanije të butë, kështu që ju jeni gjithmonë gati për të fjetur ose për të luajtur.

Shikoni bufat e mëdhenj

Dormeo Emotion Mini Owl Family
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë washable at 30°C
Linja Dormeo Trends
Materiali polistër
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë