Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Peceta pastrimi universale 2 copë Rovus

Photo
Video
-50%

Peceta pastrimi univerasale një set i cili përfshin 2 copë, me material mikrofibër, njëra përdoret për dritaret, pasqyrat, kabinën e dushit dhe tjeta është universale për çdo lloj sipërfaqe. Ato mund të lahen në lavastovilje dhe janë perfekte për çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj.

Peceta pastrimi universale 2 copë Rovus

Çmimi: 390 Lekë


Oferta: 195 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Peceta pastrimi univerasale një set i cili përfshin 2 copë, me material mikrofibër, njëra përdoret për dritaret, pasqyrat, kabinën e dushit dhe tjeta është universale për çdo lloj sipërfaqe. Ato mund të lahen në lavastovilje dhe janë perfekte për çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Materiale shumë cilësore për pastrim perfekt

Material mikrofiber shume cilesore i cili nuk le gjyrme dhe pluhur mbrapa. Materiali eshte i bute, jo i ashper dhe perthith shpejt lageshtine, nuk ka nevoje te pedorni kimikate apo detergjent per te pastruar, duke e bere perfekt per personat alegjik.

Kurseni kohë dhe para

Peceta universale Rovus, fale të cilave do të eleminoni blerjen e letrave dhe produkteve të tjera për pastrim - gjithashtu ato mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren për shumë kohë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star