Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Peceta pastrimi Rovus Bluepower

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Pecetat me mikrofibër janë të domosdoshme në çdo shtëpi. Ky set me 4 peceta të cilat janë në ngjyra të ndryshme mund të përdoren për pastrimin e dritareve, mobiljeve, tualetit dhe lëkurës.

Peceta pastrimi Rovus Bluepower

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 495 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pecetat me mikrofibër janë të domosdoshme në çdo shtëpi. Ky set me 4 peceta të cilat janë në ngjyra të ndryshme mund të përdoren për pastrimin e dritareve, mobiljeve, tualetit dhe lëkurës.

Më shumë
Detajet e produktit

Peceta me mikrofibër për pastrim

Pecetat me mikrofibër janë të domosdoshme në çdo shtëpi. Ky set me 4 peceta të cilat janë në ngjyra të ndryshme mund të përdoren për pastrimin e dritareve, mobiljeve, tualetit dhe lëkurës.

  • Për dritaret: Peceta në ngjyrën Blu
  • Për mobiljet: Peceta në ngjyrë jeshile
  • Për tualetet: Peceta në ngjyrë roze
  • Për lëkurën: Peceta në ngjyrë të verdhë

ROVUS BLUEPOWER CLEANING NANO CLOTHS 4PCS/SET

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star