Nuk keni produkte në shportë

Provo

Peceta pastrimi 4 copë Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Nje set me 4 peceta me mikrofibër prodhuar me material mikrofibër dhe përthithës shumë i mirë i lagështisë për pastrimin e sipërfaqeve të ndyrshme në shtëpi.

 • Përthithës shumë i mirë i lagështisë
 • Material mikrofibër
 • Pastroni pa kimikate
 • Shumë rezistente
Peceta pastrimi 4 copë Rovus

Çmimi: 1,180 Lekë


Oferta: 590 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Nje set me 4 peceta me mikrofibër prodhuar me material mikrofibër dhe përthithës shumë i mirë i lagështisë për pastrimin e sipërfaqeve të ndyrshme në shtëpi.

 • Përthithës shumë i mirë i lagështisë
 • Material mikrofibër
 • Pastroni pa kimikate
 • Shumë rezistente
Më shumë
Detajet e produktit

Nje set me 4 peceta me mikrofibër prodhuar me material mikrofibër dhe përthithës shumë i mirë i lagështisë për pastrimin e sipërfaqeve të ndyrshme në shtëpi.

Pecetat me mikrofibër ju ndihmojnë në pastrimin e pothuajse çdo sipërfaqe dhe vetëm duke përdorur pecetat me ujë të nxehtë. Ju tashme nuk keni pse të lodheni për të mbajtur kovat e rënda me ujë për të pastruar orendite e ndryshme në shtëpi. Ky set përmban 4 peceta të cilat mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren shpesh herë

Në paketim përfshihen:

4 peceta me mikrofibër:

 • Për kuzhinën
 • Për banjon
 • Për dhomën e ndenjes
 • Shumëpërdorimshe

Pecetat me mikrofiber ju mund ti përdorni për pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme si:

Përdorni pecetën e kuzhinës për pastrimin e dollapeve, sirtareve apo pjesën e sipërme të paisjeve elektroshtëpiake.

Peceta për banjon,  e përbërë nga 2 materiale të ndryshme të cilat përdoren për pastrimin dhe heqjen e calciumit të krijuar nga uji, për pastrimin e mykut, apo edhe për pastrimin e pllakës së dushit apo tubave pa e gërvishtur dhe dëmtuar sipërfaqen.

Pastroni televizorin, mobiljet e drurit, biblotekën personale me pecetën për dhomën e ndenjes.

Për përdorim të përditshëm, për të siguruar rezultate makismale.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star