Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Set me 3 peceta mikrofibër Rovus

Photo
Video
-60%

Ky set me 3 peceta për pastrimin e dyshemesë do të bëjë pastrimin edhe më të thjeshtë. Peceta për përdorim: në të thatë dhe në të njomë. Material mikrofiber, perthithin lageshtine. Perfekt për çdo lloj sipërfaqe.

Set me 3 peceta mikrofibër Rovus

Çmimi: 1,980 Lekë


Oferta: 790 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ky set me 3 peceta për pastrimin e dyshemesë do të bëjë pastrimin edhe më të thjeshtë. Peceta për përdorim: në të thatë dhe në të njomë. Material mikrofiber, perthithin lageshtine. Perfekt për çdo lloj sipërfaqe.

Më shumë
Detajet e produktit
Ky set me 3 peceta për pastrimin e dyshemesë do të bëjë pastrimin edhe më të thjeshtë. Secila nga pecetat me mikrofibër përbëhet nga një numër i madh poresh mikroskopike të cilat bëjnë të mundur heqjen e bakterieve nga sipërfaqja që pastroni. Këto peceta shumë përdorimshe janë të përdorshme për çdo lloj sipërfaqe dhe mund të përdoren për pastrimin e pluhurave, qimeve të kafshëve shtëpiake, papastërtite dhe njollat. Çfarëdolloj sipërfaqe në të thatë ose në të njomë, thjeshtë provojeni mbi dysheme dhe shikoni menjëherë ndryshimin. Pastrimi i tyre është shumë i thjeshtë, mjafton ti fusni në lavatriçe dhe kaq ishte puna juaj! Ky set do të ndryshojë mënyrën tuaj të të pastruarit të shtëpisë. Për sipërfaqe të pastra në sekond!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star