Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Pastruesi i Ajrit Rovus Astrea Rovus

Photo
Video
-80%

Pastruesi i ajrit Rovus Astrea përdor një proces me 4 hapa për të pastruar ajrin që thithni, të largoni pluhurin, polenin, tymin, aromat, marimangat dhe gjithçka tjetër që shkakton acarim, siklet dhe alergji. Sistemi modern është i lehtë për tu lëvizur dhe i lehtë për t’u kontrolluar, me një filtër të zëvendësueshëm për përdorim të gjatë.

Pastruesi i Ajrit Rovus Astrea Rovus

Çmimi: 32,990 Lekë


Oferta: 6,598 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastruesi i ajrit Rovus Astrea përdor një proces me 4 hapa për të pastruar ajrin që thithni, të largoni pluhurin, polenin, tymin, aromat, marimangat dhe gjithçka tjetër që shkakton acarim, siklet dhe alergji. Sistemi modern është i lehtë për tu lëvizur dhe i lehtë për t’u kontrolluar, me një filtër të zëvendësueshëm për përdorim të gjatë.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni frymë lirshëm thjeshtë me prekjen e vetëm një butoni

Ajri që thithni mund të duket i pastër, por edhe ne mjediset më të pastra shtëpiake forma të ndryshme të ndotjes së ajrit janë prezente. Kjo përfshin pluhurin, qimet e kafshëve shtëpiake, tymin, polenin, mykun, marimangat, aromat dhe përbërjet organike të tjera (VOCs). Grimca të tilla, janë të pamundura për t'u hequr me pastrim të zakonshëm, dhe mund të shkaktojnë siklet, acarim dhe dëm, veçanërisht për personat me alergji ose probleme me frymëmarrje.

Por, tani ju mund të siguroni që ajri në shtëpinë ose zyrën tuaj të jetë me të vërtetë i pastër dhe të merrni frymë me lehtë me Pastruesin e Ajrit Rovus Astrea. Kjo pajisje moderne përdor një sistem me 4 hapa për të pastruar ajrin, duke hequr grimcat e dëmtuara dhe aromat e pakëndshme, duke lëshuar ajër të pastër që është i shëndetshme për çdo organizëm.

Sistemi i avancuar i filtrimit me 4 hapa për ajër më të pastër dhe të shëndetshëm

Për të pastruar grimcat e rrezikshme që shkaktojnë lloje nga më të ndryshmet të problemeve shëndetësore nga ajri, Pastruesi i ajrit Rovus Astrea përdor sistemin e avancuar të filtrimit me 4 faza:

  1. Hapi: Pre-filtri që lahet kap grimca më të mëdha, siç janë pluhuri dhe qimet, të cilat ndihmojnë në uljen e reaksioneve alergjike.
  2. Hapi: Filtër i çertifikuar HEPA H11, me një veshje antibakteriale argjendi Nano. Kap grimcat e vogla si 0,3 mikron me 99.97% efikasitet, që do të thotë se do të kapë alergjenët më të shpeshtë të ajrit, baktereve dhe viruseve.
  3. Hapi: Filter i aktivizuar karbon që eleminon aromat nga gatimi ose tymi pa përdorimin e kimikateve të dëmshme, ndërsa vepron gjithashtu kundër VOCs si formaldehyde, benzenit dhe amoniakut.
  4. Hapi: Filtri me anione negative që në të vërtetë pastrojnë ajrin në një distancë. Pastruesi i ajrit Rovus Astrea lëshon miliona anione negative që forcojnë grimcat e ajrit dhe mbajnë papastërtitë larg mushkërive tuaja. Në këtë mënyrë, ato parandalojnë problemet e frymëmarrjes, të tilla si astma dhe probleme të tjera që lidhen me ndotjen e ajrit.

Komoditet dhe stil, me funksionet që ju nevojiten

Me prekje, tregues për kohën dhe dorezë të integruar për lehtësi në lëvizje, pastruesi i ajrit Rovus Astrea është një shtesë e bukur dhe me stil për shtëpinë tuaj që do të mbajë ajrin të pastër.

Sistemi mund të funksionojë në modalitet automatik, duke rregulluar shpejtësinë e funksionit "fan" sipas nevojës, si dhe në mënyrë të qetë pa zhurmë kështu që ju të mund të merrni ajr të pastër dhe të shijoni gjumin pa shqetësime. Për më shumë, dritat e treguesit LED shfaqin statusin e cilësisë së ajrit, në mënyrë që të jeni të sigurt që ajri që thithni është i shëndetshëm dhe i pastër.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star