Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Pastruese akulli Top Shop

Photo
Video
-58%

Mos u mundoni me dërrasa, kaçavida apo mjete rrethanore.

Me pastruesen e akullit, ju mund të shkrini akullin nga xhami i çdo automjeti në pak sekonda.

Pastruese akulli Top Shop

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Mos u mundoni me dërrasa, kaçavida apo mjete rrethanore.

Me pastruesen e akullit, ju mund të shkrini akullin nga xhami i çdo automjeti në pak sekonda.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastruese Akulli

Mos u mundoni me dërrasa, kaçavida apo mjete rrethanore. Me pastruesen e akullit, ju mund të shkrini akullin nga xhami i çdo automjeti në pak sekonda.

Kablli i gjatë mund të lidhet në çdo automjet në ndezësen e cigareve duke garantuar përdorimin në çdo dritare ose xham makine. Veshja e fortë e kësaj pajisjeje garanton përdorimin për shumë vite.

Ice Scraper

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • Pajisja është e pajisur me çelës ON/OFF dhe tregues të energjisë LED
  • Vendoseni në ndezësen e cigares
  • Ajo shkrin akullin në mënyrë të sigurtë nga dritaret e automjeteve
  • Kablli i gjatë 4m ju lejon të arrini të gjitha xhamat me lehtësi
  • Materiali prej platike nuk do të gërvishti xhamin e makinës

Rekomandohet për :

  • të gjitha makinat

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star