Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Pastrues Xhamash Rovus

Photo
Video
-70%

Rovus Window Magic është mjeti perfekt që ju nevojitet për të mbajtur dritaret, pasqyrat, dushet dhe pllakat tuaja të pastëra në mënyrë perfekte, me shkëlqim dhe pa vija. Kjo pajisje e lehtë dhe kompakte punon me bateri 4AA dhe shkon deri në 50 minuta. Me një kombinim unik me një fshesë me korrent, ofron fuqinë e pastrimit dhe rezultate perfekte.

Pastrues Xhamash Rovus

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,790 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rovus Window Magic është mjeti perfekt që ju nevojitet për të mbajtur dritaret, pasqyrat, dushet dhe pllakat tuaja të pastëra në mënyrë perfekte, me shkëlqim dhe pa vija. Kjo pajisje e lehtë dhe kompakte punon me bateri 4AA dhe shkon deri në 50 minuta. Me një kombinim unik me një fshesë me korrent, ofron fuqinë e pastrimit dhe rezultate perfekte.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrues 3në1 për perfeksion në pastrim

Rovus Window Magic nuk ofron vetëm një funksion të përshtatshëm spërkatjeje që zbaton me lehtësi dhe në mënyrë të barabartë lëngun pastrues në sipërfaqen e zgjedhur, por gjithashtu një vakum efikas që thith të gjithë ujin e tepërt dhe papastërtitë, plus një teh të qëndrueshëm dhe të gjerë të fshirësit që nuk lë vija apo pikime - për sipërfaqe të pastra në mënyrë të përkryer!

Shtëpi e pastër në pak minuta

Rovus Window Magic nuk është vetëm një pastrues efektiv i dritareve - ai mund të përdoret gjithashtu në pasqyra, kabina dushi, pllaka, makina dhe praktikisht në çdo sipërfaqe tjetër të sheshtë jo poroze në shtëpinë tuaj. Koka e saj fleksibël lejon pastrimin nga lart deri në fund të sipërfaqeve, përfshirë qoshet e ngushta. Meqenëse është pa tela dhe funksionon vazhdimisht deri në 50 minuta me 4 bateri AA, mund ta përdorni si brenda ashtu edhe jashtë - madje edhe për pastrimin e kondensimit të përditshëm që shpesh na dëmton gjatë muajve të ftohtë.

Kompakte, e lehtë dhe ergonomike

Projektuar për të qenë komode për përdorim në çdo kohë dhe kudo, Rovus Window Magic transportohet lehtësisht nga dhe në çdo vend që mund t'ju nevojitet - shtëpia, zyrë, makinë.

Kurseni kohë dhe përpjekje

Dritaret, pasqyrat, dushet dhe sipërfaqet e ngjashme mund të pastrohen - ato jo vetëm që kërkojnë shumë kohë, por edhe shumë përpjekje që mund t'ju lënë të ndjeheni të rraskapitur dhe të sëmurë. Rovus Window Magic mund të shkurtojë në mënyrë drastike kohën e nevojshme për pastrimin e tyre dhe gjithashtu ta bëjë pastrimin më pak të shpeshtë me rezultatet e tij efikase, afatgjata. Dhe kur të keni mbaruar me pastrimin, thjesht derdhni ujin e mbetur dhe tretësirën e pastrimit dhe vendoseni larg derisa të nevojitet përsëri.

Të dhëna teknike
Add Info Voltazhi: 6V
Fuqia: 10W
Zhurma: 60 dB

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë