Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pastrues Universal me probiotik Rovus

Photo
Video

Pastrues Biotos universal me probiotik ofron një mënyrë të sigurt, ekologjike dhe efektive për pastrimin e dyshemeve tuaja. Është bërë nga materiale natyrore dhe të biodegradueshme, që nuk janë të dëmshme për shëndetin ose mjedisin tonë dhe përmban probiotikë - baktere natyrore që eliminojnë bakteret patogjene dhe parandalojnë aromën e keqe.E mjaftueshme për deri në 40 larje.

Pastrues Universal me probiotik Rovus
549 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastrues Biotos universal me probiotik ofron një mënyrë të sigurt, ekologjike dhe efektive për pastrimin e dyshemeve tuaja. Është bërë nga materiale natyrore dhe të biodegradueshme, që nuk janë të dëmshme për shëndetin ose mjedisin tonë dhe përmban probiotikë - baktere natyrore që eliminojnë bakteret patogjene dhe parandalojnë aromën e keqe.E mjaftueshme për deri në 40 larje.

Më shumë
Detajet e produktit

Dysheme e pastër pa gjurmë të kimikateve të dëmshëm

Ilaçi për dysheme Biotos universal me probiotik është i lëngshëm ekologjik i përbërë nga përbërës organikë biodegradues që në mënyrë efektive largon papastërtitë e rrënjosura dhe siguron shkëlqim natyral për sipërfaqet e pastruara. Nuk përmban asnjë kimikat të dëmshëm që mund të dëmtojë mjedisin dhe është i sigurt për shëndetin tonë. Ai gjithashtu ka probiotikë - një bakter natyral që krijon mburojë natyrore mbrojtëse nga speciet e baktereve patogjene.

I sigurt për kafshët shtëpiake dhe fëmijët

Ne bashkuam natyrën dhe shkencën dhe morëm më të mirën për të krijuar ilaçin universal për pastrimin e dyshemes Biotos. Është i përbërë nga të gjithë përbërësit natyralë dhe të biodegradueshëm dhe nuk përmban fosfate, klor, ngjyrues ose kimikate të tjera agresive. Formula plotësisht natyrale është veçanërisht e rëndësishme për familjet me fëmijë të porsalindur, fëmijë ose kafshë shtëpiake në shtëpi - nuk duhet të shqetësoheni nëse ata luajnë në dysheme.

Pastroni dyshemetë pa erë të pakëndshme

Përveç se është natyral dhe i sigurt për shëndetin tuaj, përmban edhe probiotikë - baktere që rikthejnë ekuilibrin natyror mikrobiologjik dhe krijojnë mikroflorë miqësore me njeriun. Kjo bakterie krejt natyrale zakonisht gjendet në trupat e njeriut dhe mjedisin tonë, prandaj, nuk ka asnjë efekt negativ mbi ne. Parandalon sipërfaqet nga aroma e pakëndshme, largon bakteret patogjene dhe pasuron mikroflorën natyrale në sipërfaqe dhe ruan ekuilibrin natyror mikrobiologjik duke krijuar një shtëpi të sigurt dhe të pastër.

Biotos - për një shtëpi të sigurt dhe të shëndetshme

Shumë produkte pastrimi shtëpiake me kimikate të dëmshme shkatërrojnë mikroflorën natyrore në shtëpitë tona. Si pasojë, mund të ndikojë në imunitetin tonë dhe ne bëhemi më të ndjeshëm ndaj infeksioneve të ndryshme, zhvillojmë alergji dhe përballemi me probleme të tjera shëndetësore. Për ta mbajtur shtëpinë tonë të pastër dhe të shëndetshme duhet të përdorim produkte eko-pastrues me probiotikë. Produkte të tilla janë po aq efektive sa pastruesit e rregullt në largimin e papastërtive dhe gjithashtu e bëjnë shtëpinë tonë më të shëndetshme dhe më të sigurt.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia