Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pastrues Pluhurash Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Pastroni pluhurat dhe qimet e kafshëve shtëpiake me pastruesin statik të pluhurave me mikrofibër, për një shtëpi të pastër shpejt dhe pa u munduar.

  • Mikrofibër
  • Fleksibël & e përkulshme
  • E butë & nuk gërvisht sipërfaqet
  • Pastron edhe në lartësi (mund të përdorni bishtin e fshesës)
Pastrues Pluhurash Rovus

Çmimi: 1,380 Lekë


Oferta: 414 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastroni pluhurat dhe qimet e kafshëve shtëpiake me pastruesin statik të pluhurave me mikrofibër, për një shtëpi të pastër shpejt dhe pa u munduar.

  • Mikrofibër
  • Fleksibël & e përkulshme
  • E butë & nuk gërvisht sipërfaqet
  • Pastron edhe në lartësi (mund të përdorni bishtin e fshesës)
Më shumë
Detajet e produktit

Pluhurat nuk janë më një problem falë furçes pastruese Rovus BluePower. Kjo furçë pastruese me mikrofibra dhe fuqi statike që tërheq pluhurat, qimet e kafshëve shtëpiake thjeshtë dhe vetëm me një lëvizje, dhe jo vetëm për shtëpinë por mund të përdoren për zyrën apo makinën tuaj.

E përkulshme dhe fleksibël, me fibra të buta e cila mund të përdoret edhe për qoshet apo sipër dollapëve. Mund të pastroni perreth divanëve, mprapa figoriferit, rafteve të librave, pikturave dhe shumë më tepër.

Me një dizajn ergonomik dhe dorezë të butë, kjo furçe lehtësisht mund të përdoret për pastrimin e pluhurave në çdo cep të shtëpisë. Dhe më e mira e të gjithave është se kjo furçë pastron pa pasur nevojë të përdorni klimikate, perfekte për të gjithë personat alergjik.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia