Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Pastrues për pushin e rrobave

Photo
Video
-82%
Pastron në mënyrë ideale pushin e rrobave dhe i bën ato të duken si të reja. Me Rovus Ultra Lint Remover rrobat tuaja të preferuara do të duken si te reja. I përshtatshëm për çdo material. Punon me bateri.
Pastrues për pushin e rrobave

Çmimi: 1,690 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Pastron në mënyrë ideale pushin e rrobave dhe i bën ato të duken si të reja. Me Rovus Ultra Lint Remover rrobat tuaja të preferuara do të duken si te reja. I përshtatshëm për çdo material. Punon me bateri.
Më shumë
Detajet e produktit

Një pajisje fantastike e cila nuk duhet të mungojë në shtëpinë tuaj, pastruesi për pushin e rrobave i cili do të bëjë rrobat tuaja të duken si të reja në çdo kohë. Me ketë pajisje ju mund të hiqni pushin dhe kokrrizat që rrobat krijojnë. E lehtë dhe praktike në përdorim dhe e përshtatshme për çdo material. Funksionon pothuajse në çdo veshje, bluza, streçe, divan apo edhe në materiale delikate.

Nese po mendonit të hidhni poshtë një bluzë apo jastëk të preferuar, mendojeni mirë! Koka e madhe e saj ju ndihmon të pastroni pushin shpejtë dhe thjeshtë. Një pajisje fantastike dhe shumë praktike.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star