Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Pastrues ajri Rovus

Photo
Video

Mbani ajrin përreth jush të pastër, pa alergjenë, ndotje dhe irritues të tjerë me këtë pastrues personal të ajrit. Thjesht vendoseni në prizë, ndizeni dhe relaksohuni. Përdorimi i teknologjisë UV-C pastron shpejt, me efikasitet dhe siguri ajrin pa kimikate. Ai madje ndalon riprodhimin e baktereve, viruseve dhe kërpudhave, duke sjellë ajër më të freskët dhe të shëndetshëm kudo që ju nevojitet, në shtëpi ose kur udhëtoni.

Pastrues ajri Rovus
3,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Mbani ajrin përreth jush të pastër, pa alergjenë, ndotje dhe irritues të tjerë me këtë pastrues personal të ajrit. Thjesht vendoseni në prizë, ndizeni dhe relaksohuni. Përdorimi i teknologjisë UV-C pastron shpejt, me efikasitet dhe siguri ajrin pa kimikate. Ai madje ndalon riprodhimin e baktereve, viruseve dhe kërpudhave, duke sjellë ajër më të freskët dhe të shëndetshëm kudo që ju nevojitet, në shtëpi ose kur udhëtoni.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni hapësirën tuaj personale nga bakteret, viruseve, aromat dhe ndotës të tjerë

Ajri në shtëpi dhe në hapësira të tjera të mbyllura te cilat nuk ajrosen mire, së shpejti mund të bëhet i pakëndshëm dhe irritues. Bakterie, viruse, kërpudha, myk, tym cigare dhe ndotës të tjerë të dëmshëm mund të prodhojnë erëra të këqija dhe më keq, e bëjnë ambientin më pak të shëndetshëm për ju dhe të dashurit tuaj, duke shkaktuar probleme shëndetësore.

Mbroni veten dhe të dashurit tuaj nga viruset, bakteret, alergjenët dhe shijoni ajrin më të pastër në hapësirën tuaj personale falë pastruesit te ajrit Rovus.

 • Rovus Plug In Purifier

  Siguron ajër të pastër

 • Rovus Plug In Purifier

  Vret më shumë se 95 % të bakterieve

 • Rovus Plug In Purifier

  Redukton aromat

Thjeshte vendoseni në prizë dhe thithni ajër të pastër e të freskët

Ky pastrues kompakt personal ajri është i lehtë për t’u përdorur dhe merret shpejt me grimcat mikroskopike në ajër që shkaktojnë acarim dhe shëndet të dobët.

Dizajni i tij i lëvizshëm, ne forme prize do të thotë që mund të lidhet drejtpërdrejt në një mur ose të vendoset në një tavolinë ose sipërfaqe tjetër, kudo që nevojitet veprimi i tij i fuqishëm i pastrimit, duke sjellë ajër më të pastër dhe të shëndetshëm në të gjitha pjesët e shtëpisë tuaj.

Rovus Plug In Purifier

Teknologjia UV-C ndalon përhapjen e mikrobeve

Përbërësi i veçantë i këtij pastruesi jashtëzakonisht të efektshëm të ajrit është përdorimi i teknologjisë UV-C, e cila ndalon riprodhimin e mikroorganizmave të tilla si bakteret, viruset, kërpudhat dhe myku, në mënyrë të sigurt dhe pa përdorimin e kimikateve.

Energjia UV depërton në membranën qelizore të jashtme të mikrobeve, kalon përmes trupit qelizor dhe prish ADN-në e saj, duke eleminuar aftësinë e tyre për t’i riprodhuar dhe çaktivizon ato.

Përdoret kudo

Ideale për përdorim në hapësira të vogla, të tilla si kuzhina, banjo dhe zyra, pastruesi i ajrit heq aromat e gatimit, pirjes së duhanit ose kafshëve shtëpiake. Mbani një në dhomën e gjumit për të siguruar që merrni frymë me ajër të pastër ndërsa flini dhe zgjoheni të freskët dhe të gatshëm për të filluar ditën tuaj.

Krijon gjithashtu një dritë nate me një shkëlqim që e bën pastruesin shumë të përshtatshëm për përdorim në dhomat e fëmijëve. Madhësia kompakte e saj e bën të lehtë marrjen me vete kudo që shkoni, në zyrë ose kur udhëtoni, kështu që gjithmonë të përfitoni nga thithja e ajrit më të pastër.

 • Rovus Plug In Purifier

  Në zonën ku rrin kafshët shtëpiake

 • Rovus Plug In Purifier

  Në kuzhinë

 • Rovus Plug In Purifier

  Në zonën ku pihet duhan

Pjesë e koleksionit të produkteve për pastrimin e ajrit

Për efikasitet edhe më të madh dhe ajër të pastër në shtëpi për shëndetin tuaj dhe të familjes, ne rekomandojmë përdorimin e pastruesit te vogel te ajrit ne kombinim me Pastruesin e Ajrit Rovus Astreatë përshtatshëm për hapësira më të mëdha.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Voltazhi: 90 – 240 V
 • Fuqia: < 4 W
 • Zhurma: < 30 dBA
 • Frekuenca: 50-60 Hz

Seti përfshin:

 • Pastrues ajri Rovus
 • Manual perdorimi
Rovus Plug In Purifier

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë