Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pastrues manual për xhamat Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pastruesi manual i xhamave Rovus është një aksesorë ideal për pastrimin e xhamave të dritareve dhe pasqyrave. Kombinimi i dorezës sprucuese sëbashku me leckën e cila është me material shumë cilësore dhe depozitën e ujit, do t'ju bëjnë pastrimin e xhamave edhe më të thjeshtë.

Pastrues manual për xhamat Rovus

Çmimi: 1,580 Lekë


Oferta: 316 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pastruesi manual i xhamave Rovus është një aksesorë ideal për pastrimin e xhamave të dritareve dhe pasqyrave. Kombinimi i dorezës sprucuese sëbashku me leckën e cila është me material shumë cilësore dhe depozitën e ujit, do t'ju bëjnë pastrimin e xhamave edhe më të thjeshtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një pamje e pastër është vetëm një hap larg

Jeni lodhur me mënyrat e pastrimit të xhamave të cilat lënë njolla dhe shenja dhe janë të rënda? Me pastruesin manual të xhamave Rovus, ju mund të shmangni mënyrat e zakonshme të pastrimit të sipërfaqeve të lëmuara.

Gjithçka që ju duhet për xhamat, pasqyrat dhe sipërfaqet kundra ujit

Ky aksesorë portabël dhe i lehtë në peshë është gjithçka që ju duhet për pastrimin e xhamave, pasqyrave dhe sipërfaqeve të tjera të lëmuara, për një pastim perfekt.

 • Zëvëndëson kovat, letrat, leckat
 • Kurseni kohë dhe para
 • E përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe kundra ujit

Kokë fleksibël me dorezë sprucuese

Pastruesi manual i xhamave Rovus ka një kokë fleksibël, aksesorë i cili bën të mundur mbledhjen dhe tharjen e ujit, shishen dhe sprucuesin. Ju mund ta përdorni kudo dhe në çdo kohë.

Shumë efektive

Aksesori i cili është i përdorshëm në të dyja anët është shumë efektiv, njëra anë përdoret për të bërë të mundur heqjen e ujit të tepërt dhe ana tjetër copa me material poliestër të cilësisë së lartë që bën të mundur tharjen dhe eleminimin e shenjave dhe njollave duke siguruar një pamje vezulluese.

Nuk ka më pika uji gjatë pastrimit

Material i cilësisë së lartë i përdorur në copën thithëse e cila parandalon pikimin e ujit në pjesën e krahut apo mbi dysheme gjatë pastrimit - kështu ju mund të pastroni pa u shqetësuar se do të bëheni pis.

Pastrim pa dhimbje falë dorezave komforte ergonomike

Shishja e dizenjuar në formë ergonomike dhe me një dorezë të rehatshme, ju lejon të pastroni më thjeshtë dhe më mirë:

 • xhamat dhe pasqyrat
 • kabinën e dushit
 • banjon dhe pllakat e kuzhinës
 • xhamin e makinës
 • dhe çdo sipërfaqe tjetër kundra ujit
Të dhëna teknike
Pesha 0,17kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star