Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pasqyre Fleksibël Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pasqyrë fleksibël dhe deri në 10 herë zmadhuese. Mund të vendoset në mënyrë horizontale ose vertikale mbi çdo lloj sipërfaqe të lëmuar, dhe mund të përkulet dhe rrotullohet në të gjitha drejtimet. Me dritë LED për të pasur një pamje sa më të qartë dhe preçize kur vendosni makeup-in, hiqni vetullat apo rregulloni mjekrën.

Pasqyre Fleksibël Top Shop

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pasqyrë fleksibël dhe deri në 10 herë zmadhuese. Mund të vendoset në mënyrë horizontale ose vertikale mbi çdo lloj sipërfaqe të lëmuar, dhe mund të përkulet dhe rrotullohet në të gjitha drejtimet. Me dritë LED për të pasur një pamje sa më të qartë dhe preçize kur vendosni makeup-in, hiqni vetullat apo rregulloni mjekrën.

Më shumë
Detajet e produktit

Pasqyrë zmadhuese dhe me dritë LED

Keni vështirësi gjatë vendosjes së makeup çdo mëngjes, apo për heqjen e vetullave? Keni probleme kur vendosni lentet pasi pasqyra është larg dhe nuk mund ta afroni? Apo kur rregulloni mjekrën dhe mustaqet?

Ju prezantojmë pasqyrën zmadhuese, e cila është shumë fleksibël dhe shumë e thjeshtë për tu vendosur thjeshtë duke e puthitur mbi një sipërfaqe të lëmuar!

Top Shop My Flexible Mirror

Thjeshtë puthiteni në sipërfaqe të lëmuar - nuk ka nevojë për montim me vida apo trapan

Pjesa më e madhe e pasqyrave zmadhuese zakonisht kërkojnë një montim të posaçem. Por kjo pasqyrë fleksibel zmadhuese është shumë herë më praktike dhe e thjeshtë për tu montuar. Thjeshtë puthiteni mbi një siperfaqe të lemuar vertikale ose horizontale. Dhe në pak sekonda ajo do të puthitet dhe nuk do të lëvizë.

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Ngjitet në pasqyrë

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Ngjitet në pllaka

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Ngjitet në lavaman

 • Top Shop My Flexible Mirror

  Ngjitet në dritare

10 herë zmadhuese

Vendosja e makeup ose heqja e vetullave duhet të jetë shumë precize dhe nuk ka shumë vënd për gabime. Me pasqyrën fleksibël zmadhuese ju mund të hiqni vetullat dhe vendosni makeupin pa u shqetesuar, pasi ajo zmadhon deri në 10 herë më shumë.

Ju do të shikoni çdo detaj, çdo qime, pore dhe do të jeni të sigurtë për pamjen tuaj çdo ditë.

Top Shop My Flexible Mirror

Me dritë LED për më shumë kontroll

Shumica e dritave të banjove nuk janë shumë të qarta dhe ju asnjëherë nuk e dini si do të dukeni në dritë natyrale. Por me pasqyrën fleksibël, ju do të shikoni të gjithë fytyrën, do të vendosni makeup, mund të hiqni vetullat apo të rregulloni mjekrën në mënyrë preçize pasi pasqyra ka edhe dritë LED me 3 nivele.

Do të shikoni me kujdes çdo detaj. 100% e sigurtë që nuk e deformon pamjen.

Top Shop My Flexible Mirror

Fleksibël, ju përshtatet kërkesave tuaja

Pasqyra mund të rrotullohet në çdo drejtim dhe ju nuk do të mundoheni.

Trupi mbajtës është shumë i fortë dhe mund të rrotullohet në çdo drejtim për të pasur një pamje sa me të qartë.

Top Shop My Flexible Mirror

E domosdoshme për çdo shtëpi

Pasqyrë fleksibël perfekte për femra dhe meshkuj. Mund ta përdorni kur bëni make up ose kur jeni duke modeluar mjekrën. Kur jeni duke vendosur lentet apo po rregulloni flokët.

 • Top Shop My Flexible Mirror
 • Top Shop My Flexible Mirror
 • Top Shop My Flexible Mirror
 • Top Shop My Flexible Mirror

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia