Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti Copperlux Delimano

Photo
Video

Seti do t'ju ndihmojë me të gjitha gatimet në kuzhinën tuaj. Kjo është një zgjidhje universale për të gjitha familjet. Seti përfshin:

 • Tigan 24cm
 • Tigan 28cm
 • Kapak 24cm
 • Tenxhere 24cm
 • Tavë rrumbullake 24cm
 • Mikser Dore
Seti Copperlux Delimano
19.490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Seti do t'ju ndihmojë me të gjitha gatimet në kuzhinën tuaj. Kjo është një zgjidhje universale për të gjitha familjet. Seti përfshin:

 • Tigan 24cm
 • Tigan 28cm
 • Kapak 24cm
 • Tenxhere 24cm
 • Tavë rrumbullake 24cm
 • Mikser Dore
Më shumë
Detajet e produktit

Materiale inovative për të gatuar më shpejt dhe shëndetshëm

Magjia e Tiganit Delimano Stone Legend Copperlux fshihet në brëndësi të veshjes QuanTanium me titan, gur dhe copëza bakri. Copëzat e titaniumit forcojnë veshjen, copëzat e gurit shpërndajnë nxehtësinë në mënyrë graduale në ushqim, duke ju lejuar të gatuani shëndetshëm dhe shtuar më shumë shije dhe vlera ushqimeve, dhe copëzat e bakrit ngrohin më shpejt kështu do të shpenzoni më pak energji gjatë gatimit.

 

Pregatitja e darkave familjare me ketë set do të jetë shumë e lehtë

Inspirohuni nga kuzhinat botërore dhë gatuani me lehtësi specialitetet tuaja tradicionale dhe ëmbëlsira të ndryshme. Ky set perfshin:

 • Tigan për skuqje 24 cm

 • Tigan për skuqje 28 cm

 • Kapak qelqi 24 cm

 • Tenxhere 24 cm

 • Tavë rrumbullake 24 cm

 • Mikser Dore

Pyetje/Përgjigje

 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe jetëgjatë. Tiganët, tenxheret dhe tavat që përmbajnë çelik janë të balancuar më mirë pasi janë më të rënda. Çeliku është i mirënjohur për vetinë e tij të ruajtjes së nxehtësisë dhe prandaj është shumë i përdorshëm në enët e kuzhinës.

 • Pse enamel?

  Mbron çelikun me një shtresë xhami, ka strukturë të fortë dhe rezistente ndaj shokut termik. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë.

 • Pse veshje Whitford QuanTanium me copëza guri dhe bakri?

  Rezistente ndaj gervishtjeve & nuk ngjit, gatuani vetem me nje pike vaj, dhe mund ti perdorni edhe me aksesore metali. Veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise - gatuani me shpejt dhe kurseni energji!

Struktura e enëve Stone Legend Copperlux

 1. Smalt i ngjyrosur në çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalti në çelik
 3. Çelik i cilësisë së lartë
 4. Shtresa e parë e brëndshme smalt në çelik
 5. Shtresa e dytë e brëndshme smalt në çelik
 6. Shtresa e parë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®– me copëza guri të vërtetë dhe bakri
 8. Shtresa e tretë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star