Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Pajisje për heqjen e kallove me vakum Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Me pajisjen Wellneo përeleminimin e kallove dhe lëkurës së fortë tani nuk keni pse të shqetësoheni. Kyprodukt i fuqishëm por me peshë të lehtë heq kallot dhe nëpermjet vakumit thithlëkurën për të eleminuar rrëmujën pas pastrimit të kallove. Ajo funksiononshkëlqyeshëm për thembrat, shputën, gishtërinjt dhe madje edhe për duart. Zgjidhjaperfekte për kujdesin e lëkurës në shtëpi.

Pajisje për heqjen e kallove me vakum Wellneo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Me pajisjen Wellneo përeleminimin e kallove dhe lëkurës së fortë tani nuk keni pse të shqetësoheni. Kyprodukt i fuqishëm por me peshë të lehtë heq kallot dhe nëpermjet vakumit thithlëkurën për të eleminuar rrëmujën pas pastrimit të kallove. Ajo funksiononshkëlqyeshëm për thembrat, shputën, gishtërinjt dhe madje edhe për duart. Zgjidhjaperfekte për kujdesin e lëkurës në shtëpi.

Më shumë
Detajet e produktit

Eleminoni kallot një herë e përgjithmonë

Nëse vuani nga lëkura e plasaritur ose e ashpër dhe ju shkakton shqetësim në çdo hap, kjo pajisje me vakum është një zgjidhje e thjeshtë dhe e rregullt për problemet tuaja. Ajo prezanton një mënyrë pa dhimbje për të hequr kallot thjeshtë dhe lehtë.

Gjëja më e mirë për këtë është se tani nuk do të duhet të shqetësoheni për kallot e lëkurës që do të bien në dysheme, për shkak të thithjes së integruar që kjo pajisje ka. Tani do të jeni në gjendje të rregulloni profesionalisht këmbët tuaja në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe të kurseni para gjithashtu.

Masazhim në pjesët ku dëshironi

Qetëson trupin dhe relakson me një masazhim të lehte nëse ju dëshironi. Do të mahniteni me mënyrën sesi ajo do te përshtatet në dorën tuaj. Po ashtu, falë modelit të tij të lëmuar, mund të arrijë lehtësisht në çdo pjesë të trupit tuaj, madje edhe shpinën dhe qafën.

  • Wellneo Vacuum Callus Remover
  • Wellneo Vacuum Callus Remover
  • Wellneo Vacuum Callus Remover
  • Wellneo Vacuum Callus Remover

Si funksionon?

Pajisja për heqjen e kallove Wellneo është e lehtë në peshë, rrotullohet, dhe është pa brisqe, e cila heq me kujdes, por në mënyrë efektive eliminon kallot në të gjitha zonat problematike.

Sekreti i saj qëndron në thithjen e fuqishme që kujdeset për lëkurën e vdekur që zakonisht do të binte në dysheme. Për shkak të thithjes së integruar gjithashtu do të kurseni kohën tuaj të çmuar me pastrimin. Harrojeni rrëmujën - pasi të keni mbaruar, hapni ndarjen nën kokën e zëvendësimit dhe zbrazni lëkurën e hequr dhe hidheni në plehra.

Wellneo Vacuum Callus Remover Wellneo Vacuum Callus Remover Wellneo Vacuum Callus Remover Wellneo Vacuum Callus Remover Wellneo Vacuum Callus Remover Wellneo Vacuum Callus Remover

E butë, por shume efektive

Në përgjithësi kallot shkaktohen nga një shpërndarje e pabarabartë e peshës dhe këpucëve jo të duhura, kallot mund të jenë me të vërtetë të pakëndshme.

Mënyra më efektive e heqjes së kallove është heqja e lëkurës së vdekur. Pajisja Wellneo me vakum për heqjen e kallove e bën atë në mënyrë efektive pa shkaktuar siklet, duke e bërë atë një alternativë më të sigurt sesa eleminimi i tyre me gurët metalik. Pa prerje - kokat e kësaj pajisje sigurojnë heqjen pa dhimbje të kallove, dhe këmbët tuaja do të jenë të mahnitshme.

Wellneo Vacuum Callus Remover

Për çdo lloj lëkure, edhe atë të fortë

Në ndryshim nga mjetet e ngjashme, kjo pajisje do t'ju impresionojë me teknologjinë e saj të përparuar. Për të personalizuar seancat tuaja, ju mund të zgjidhni midis 2 niveleve të shpejtësisë: të lartë (deri në 2200 RPM) ose shumë të lartë (deri në 2500 RPM).

Mbi të gjitha, ajo ka 3 koka zëvendësuese që ju japin kontroll të përsosur mbi forcën e çdo seance. Këto koka janë mjaft të forta për të hequr edhe kallot e vështira por mjaft e butë edhe për lëkurën me delikate. Zgjidhni midis:

  1. Koka për pastrim të imët, 120, për lëkurë të butë.
  2. Koka mesatare, 80, për lëkure normale.
  3. Koka për pastrim të ashpër, 45, për lëkurë të thatë dhe të fortë.
1
2
3
Wellneo Vacuum Callus Remover

Shumë praktike

Doreza e saj e veçantë ergonomike e bën shumë të rehatshme mbajtjen dhe përdorimin për këdo. Kjo pajisje është lehtësisht e rikarikueshme përmes USB dhe funksionon deri në 1 orë pa u karikuar. Kjo e bën atë perfekt edhe për udhëtim - karikojeni atë dhe jeni gati të shpëtoni nga kallot edhe nëse jeni ne lëvizje.

Wellneo Vacuum Callus Remover

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë