Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pajisje për heqjen e kallove Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Paisja Wellneo për heqjen e kallove është trajtimi i duhur për këmbët tuaja. Ajo në mënyrë eficente heq kallot e forta, zbut dhe lëmon këmbët. Ajo gjithashtu mund të përdoret edhe për ti dhënë shkëlqim dhe rregulluar thonjt. Nuk keni pse të shpenzoni për trajtime kozmetike - tani ju mund të bëni trajtimin e këmbëve në shtëpinë tuaj.

Pajisje për heqjen e kallove Wellneo
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Paisja Wellneo për heqjen e kallove është trajtimi i duhur për këmbët tuaja. Ajo në mënyrë eficente heq kallot e forta, zbut dhe lëmon këmbët. Ajo gjithashtu mund të përdoret edhe për ti dhënë shkëlqim dhe rregulluar thonjt. Nuk keni pse të shpenzoni për trajtime kozmetike - tani ju mund të bëni trajtimin e këmbëve në shtëpinë tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Rezultate perfekte në rehatinë e shtëpisë tuaj

Wellneo Extreme Callus Remover është shumë cilësore, një pajisje e fuqishme e cila ju ndihmon të arrini rezultate perfekte si në një sallon bukurie në rehatinë e shtëpisë tuaj, duke ju kursyer kohë dhe para për një kohë të gjatë.

Pajisja për heqjen e kallove Wellneo është e sigurtë dhe efiçente në heqjen e kallove dhe lëkurës së trashë pa shkaktuar dhimbje. Tani ju mund të harroni të prerat, gërvishtjet dhe gjakun. Gjithçka që ju duhet të bëni është të përdorni pajisjen direkt në pjesën e kallove dhe këmbët tuaja do të kenë një pamje perfekte.

.

Çfarë thonë përdoruesit rreth Extreme Callus Remover:

 Kam provuar shumë pajisje të ndryshme dhe më në fund mund të them që kjo është fantastike. Shpejt, thjeshtë, nuk mund ta krahasoj me asgjë që kam përdorur më parë. 

Nina L.

Këmbë perfekte, që në përdorimin e parë

Mos u shqetësoni, pajisja për heqjen e kallove punon në mënyre efiçente, është shumë e butë, kështu ju nuk do të ndjeni dhimbje. Harrojini prerjet dhe djegiet që zakonisht shkaktohen nga metodat tradicionale të heqjes së kallove - thjeshtë shijoni lëkurën e butë dhe plot shkëlqim të këmbëve dhe thonjve!

 • Para

 • Pas

 • Para

 • Pas

Hiqni kallot dhe lëkurën e fortë

Wellneo Extreme Callus Remover vjen me dy koka të ndryshme - koka e cila përdoret për kallot më të vështira dhe koka për lëkurë normale. Ju mund ta përdorni në çdo pjesë të këmbeve: gishta, thembër dhe pjesë anësore, për ti dhënë një pamje perfekte këmbëve tuaj.

 • Nga gishtat tek thembra

 • Për këmbët dhe duart

 • Në të njomë dhe në të thatë

 • Rezistente ndaj ujit

 • Lehtësi në përdorim

 • Lehtësi në pastrim

E lehtë në përdorim dhe shumë e sigurtë

Paisja Wellneo për eleminimin e kallove është dizenjuar duke pasur në mëndje rehatinë dhe lehtësinë gjatë përdorimit  – jo vetëm rehatia e këmbëve nepërmjet kokave me minerale të cilat përdoren për heqjen e kallove më me lehtësi, por edhe komforti i duarve gjatë kohës që ju e përdorni. Dizajn ergonomik për lehtësi dhe siguri gjatë përdorimit, gjithashtu është rezistente ndaj ujit dhe ju mund ta përdorni edhe kur jeni duke bërë dush pasi kjo pajisje është rezistente ndaj ujit.

Paketimi përfshin:

 • Pajisja për heqjen e kallove
 • 1 kokë për lëkurë normale
 • 1 furçe pastruese
 • Dhuratë: 1 kokë për lëkurë të trashë + kokë për lëmimin e thonjve

Informacione Teknike:

 • Punon me bateri 2xAA (nuk përfshihen në paketim)
 • 3500 rpm
 • Pa kabëll
 • Rezistente ndaj ujit

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

4

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ola

www.topshop.al

Mire
Produkti shum i mire, jam shum e kenaqur faleminderit per keto ulje qe keni bere.
Vetem se un e bleva 500 lek tek pika juaj Qendra Concord , nuk e kam problem per diferencen,por un jam kliente prej vitesh dhe me vjen keq qe ndodhin keto gjera.

Produktet 1