Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Gymbit Wonder Core Smart

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

orconi muskujt me paisjen revolucionare të re projektuar për të formuar muskujt me lehtë se kurrë. Wonder Core paisjsa e cila mund të përdoren për ushtrime të ndryshme për të arritur forma trupore që ju ëndërroni. Me Wonder Core ju mund të fokusoheni në pjesën e sipërme, në mes, në muskujt e poshtëm të barkut që ka qënë gjithëmonë e vështirë të arrihet në formën e dëshiruar.

 • Wonder Core është shumë i përshtatshëm për fillestarët lehtësisht për tu përdorur.
 • Kompakt dhe i lëvizshëm që ju të merrni atë me vete kudo.
 • Mund të përdoret edhe gjatë ushtrimeve Pilate.
 • Testuar nga laboratore te ndryshme dhe me 100% efektivitet në ushtrime.
 • Përfshin manualin e ushtrimeve & udhëzues ushqimore.
Gymbit Wonder Core Smart

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 2,500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

orconi muskujt me paisjen revolucionare të re projektuar për të formuar muskujt me lehtë se kurrë. Wonder Core paisjsa e cila mund të përdoren për ushtrime të ndryshme për të arritur forma trupore që ju ëndërroni. Me Wonder Core ju mund të fokusoheni në pjesën e sipërme, në mes, në muskujt e poshtëm të barkut që ka qënë gjithëmonë e vështirë të arrihet në formën e dëshiruar.

 • Wonder Core është shumë i përshtatshëm për fillestarët lehtësisht për tu përdorur.
 • Kompakt dhe i lëvizshëm që ju të merrni atë me vete kudo.
 • Mund të përdoret edhe gjatë ushtrimeve Pilate.
 • Testuar nga laboratore te ndryshme dhe me 100% efektivitet në ushtrime.
 • Përfshin manualin e ushtrimeve & udhëzues ushqimore.
Më shumë
Detajet e produktit

Forconi trupin dhe formoni muskuj barku me Wonder Core

A i keni parë dhe provuar pilulat magjike për dobësim, ushtrimet e shumëllojshme dhe dietat e ndryshme për të rënë në peshë - por asnje prej tyre nuk ka funksionuar për ju?

Mos humbni kohë dhe para me ushtrime jo të shëndetshme për të humbur peshë. Filloni të ushtroheni me Wonder Core dhe suksesi do të jetë i garantuar!

Ushtrime të ndryshme në një paisje të vetme fitnesi, veçanërisht për muskuj barku

Gymbit Wonder Core, një paisje fitnesi e cila do t'ju ndihmojë të krijoni dhe fortësoni muskujt e barkut. Wonder Core kombinon 6 lloje të ndryshme ushtrimesh, si ushtrime kardiovaskulare, tonifikim muskujsh të cilat japin rezulatate në të gjithë trupin dhe ndihmojnë në djegien e kalorive më shpejt.

Me Wonder Core ju gjithashtu mund të stërvisni këmbët dhe krahet:

 • 1. Crunches
 • 2. Abdominal tucks
 • 3. Bridges
 • 4. Push-ups
 • 5. Bicep & triceps dips
 • 6. Scissor kicks and cycling exercises
Me Wonder Core Smart, ju do ti thoni stop ushtrimeve jo rezultative, dhe do te transformoni menjëherë trupin tuaj ashtu siç ju e keni ëndërruar gjithmonë!

Targetoni të gjithë muskujt e trupit

Wonder Core mundëson që muskujt të punojnë në çdo lëvizje të saj. Prandaj ndihmon trupin tuaj të ngihet më lehtë dhe kështu ju do të bëni më shumë ushtrime barku dhe ushtrime të tjera të trupit. Kombinon 6  lloje të ndryshme ushtrimesh trupore, plus ushtrimet kardio.

Informacione Shtesë

Si funksionon?

Trupi juaj do të lëvizë lart dhe poshtë - 100% më shumë efektive

Sekreti i paisjes Gymbit Wonder Core është në fuqinë e rezistencave të cila lejojnë të ushtroheni në të dyja drejtimet - duke siguruar avantazhet optimale nga çdo rutinë në pak kohe.

Suksesi i saj qëndron në sustat e brëndshme të cilat janë të puthitura dhe preçize në secilën anë dhe lejojnë rregullimin e rezistences - nga 12-22kg për secilën anë.

Kjo paisje bën të mundur të përdoret në të dyja anët dhe sustat janë të pavaruara nga njera-tjetra.

E përshtatshme për të gjitha nivelet e fitnesit

Rezistenca preçize e cila mund të rregullohet sipas dëshirës tuaj bën të mundur që kjo paisje të përdoret nga të gjithë anëtarët në familjen tuaj.

Ushtrimet me një rezistencë të ulët ju lejojnë të përsërisni shpesh herë ushtrimet, ndërsa ushtrimet me rezistence të lartë do të bëjnë të mundur forcimin dhe do ti japin formën e duhur muskujve.

Për kë rekomandohet?

 • Perfekte për personat të cilët duan të eleminojnë kilet e teperta në pjesën e barkut
 • Për të apasionuarit pas fitnesit që duan të formojnë dhe tonifikojnë muskujt
 • Perfekte për nënat pas lindjes
 • Për femrat të cilat dëshirojnë të kenë një trup perfekt dhe të duken bukur
 • Eksperienca e Janna-s në tonifikimin e këmbëve me Wonder Core

   Kjo paisje ka funksionuar përmrekulli tek unë! Me ka ndihmuar të tonifikojë pjesën e poshtme të trupit, krahet dhe këmbët. Jo vetëm që kam përfituar rezultate maksimale, por në të njëjtën kohë jam kënaqur! 

 • Paul-i mund të bëjë më shumë pompa se më parë

   Përpara se të merrja Wonder Core Smart, unë mund të bëja 3-4 pompa. Por me ndihmën e Wonder Core unë mund të bëjë deri në 15 ose më shumë dhe mbi të gjitha është e këndshme! Dhe më ndihmon të tonifikoje të gjithë trupin, unë e shikoj ndryshimin. 

Informacione Teknike:

 • Pesha maksimale e përdoruesve: 120 kg
 • Rezistenca mund të rregullohet nga 12-22 kg/anë.
 • Përmasa kur është e palosur 55x49 x12 cm

Paketimi përmban:

 • Paisja bazë GymBit Wonder Core Smart
 • GymBit Wonder Core Smart Libër Ushtrimesh & Plan Ushqyerje
Të dhëna teknike
Materiali çelik, sfyngjer, të tjera
Pesha 7 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star