Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pajisje fitnesi për krahët Gymbit

Photo
Video
-80%

Një pajisje e re për të stërvitur muskujt e sipërm të trupit, për më shumë tonifikim dhe formë, në mënyrë të sigurtë dhe inovative. Lëvizje rezistente dinamike lejon të ushtoni 4 grupe të ndryshme muskujsh në pjesën e sipërme të trupit e ndërkohë 3 rripat rezistent sigurojnë nivele të ndryshme rezistence, për stërvitje perfekte për çdo nivel dhe grup moshë.

Pajisje fitnesi për krahët Gymbit

Çmimi: 3,690 Lekë


Oferta: 738 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Një pajisje e re për të stërvitur muskujt e sipërm të trupit, për më shumë tonifikim dhe formë, në mënyrë të sigurtë dhe inovative. Lëvizje rezistente dinamike lejon të ushtoni 4 grupe të ndryshme muskujsh në pjesën e sipërme të trupit e ndërkohë 3 rripat rezistent sigurojnë nivele të ndryshme rezistence, për stërvitje perfekte për çdo nivel dhe grup moshë.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja fantastike për të cilën të gjitha femrat janë duke folur

Krahët tuaj nuk janë në formën e tyre më të mirë? Është kjo pjesë e trupit e cila është shumë e vështirë për të gjetur një zgjidhje për tu tonifikuar? Mos shpenzoni orë të tëra duke u stervitur me metoda të cilat nuk janë efiçente për këtë pjesë të trupit. Për krah dhe shpatulla të tonifikuar dhe në formë perfekte stërviturni vetëm pak minuta në ditë me Gymbit® Wonder Arm – një sistem për ushtrime për të gjithë zonën e sipërme të trupit.

Gymbit Wonder Arms

Forconi, tonifikoni dhe jepini formë pjesës së sipërme të trupit vetëm duke u stërvitur pak minuta në ditë

Gymbit® Wonder Arms një pajisje unike e cila mund të përdoret në shtëpi dhe ju ndihmon të tonifikoni, forconi dhe jepni formë krahëve. Me këtë pajisje ju do të vendosni në punë 4 grupe muskujsh:

 • triceps
 • biceps
 • shpatulla
 • gjoks dhe shpinë

E sigurtë dhe efiçente për stërvitjen e krahëve

A keni menduar ndonjëherë se pse bodybuilders përdorin të gjitha këto pajisje te ndryshme dhe nuk fokusohen vetëm tek shtangat e dorës? Pajisjet profesionale kanë vetëm një avantazh të madh, sigurojnë që ushtrimet të kryhen si duhet dhe mund të ndihmojnë në reduktimin e lëndimeve. Me Gymbit® Wonder Arms vendosni duart në pozicionin e duhur dhe largoni stresin nga nyjet tuaja, duke i bërë ushtrimet më të sigurta dhe më të lehta.

Gymbit Wonder Arms

Krah dhe shpatulla, per tu ndjere krenare

Ushtimet e krahut mund të jenë të bezdisshme. Kjo është një pjesë e trupit e cila nuk futet në lëvizje gjatë ecjes siç mund të jenë këmbët dhe vithet. Prandaj është pak e vështirë për të eleminuar dhjamin e tepërt që ndodhet në zonën e krahëve. Për fat të mirë, ekziston një zgjidhje që do t'ju ndihmojë të tonifikoni dhe forconi krahët pa pasur nevojë të bëni me qindra pompa. Gymbit® Wonder Arms është e përkryer për të gjitha nivelet e fitnesit nga fillestaret deri tek profesionistët.

Gymbit® Wonder Arms një pajisje që mund të ushtroheni në shtëpi për:

 • Tonifikim dhe formë pjesës së sipërme të trupit
 • Ndihmon në krijimin e muskujve
 • Ndihmon në djegien e kalorive duke tonifikuar pjesën e sipërme të trupit
 • E lehte për tu përdorur
 • Lëvizje rezistente dinamike lejon të ushtoni 4 grupe të ndryshme muskujsh
 • Me 3 rripa rezistence për tu përshtatur nivelit tuaj të fitnesit
 • Ve ne levizje pjesen e gjoksit dhe shpines
 • Paloset per me shume lehtesi dhe mund ta merrni edhe kur udhetoni
Gymbit Wonder Arms

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star