Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pajisje Fitnesi për muskujt Gymbit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-82%

Gymbit Gym Toner Pro pajisja më e mirë për një trup perfekt, e cila ju ofron mundësinë të bëni ushtrime për të gjithë trupin në rehatine e shtëpisë tuaj.

 • Tonifikoni & formoni muskujt e barkut
 • Jepini formë muskujve të poshtëm të barkut
 • Për krahët dhe gjoksin
 • Tonifikoni këmbët
 • Për muskujt në pjesët anësore
 • Forconi pjesët qëndrore të trupit

 

Pajisje Fitnesi për muskujt Gymbit

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Gymbit Gym Toner Pro pajisja më e mirë për një trup perfekt, e cila ju ofron mundësinë të bëni ushtrime për të gjithë trupin në rehatine e shtëpisë tuaj.

 • Tonifikoni & formoni muskujt e barkut
 • Jepini formë muskujve të poshtëm të barkut
 • Për krahët dhe gjoksin
 • Tonifikoni këmbët
 • Për muskujt në pjesët anësore
 • Forconi pjesët qëndrore të trupit

 

Më shumë
Detajet e produktit

10 ushtrime efektive në rehatinë e shtëpisë tuaj

Gymbit Gym Toner Pro një zgjidhje efektive për të gjithë trupin e cila ju ndihmon të forconi dhe tonifikoni trupin me 10 ushtrime fantastike: për vithet, muskujt e barkut, krahët, kofshët, këmbët, kraharorin. Nuk ju duhet të shkoni më në palestër – thjeshtë hapni pajisjen dhe filloni të sterviteni në shtëpi dhe të tonifikoni të gjithë trupin!

Dëshironi një trup perfekt?

Ju mund të keni një trup perfekt me ndihmën e Gymbit Gym Toner Pro në shumë pak kohë. Falë 10 ushtrimeve fantastike ju mund:

 • Të digjni kalori
 • Tonifikoni & formoni muskujt e barkut
 • Forconi muskujt e shpinës
 • Formoni dhe forconi muskujt e vitheve, kofshëve, këmbëve, krahëve, gjoksit

Gjithçka që ju duhet për ushtrime perfekte dhe një trup perfekt!

 • Jepini formë muskujve të poshtëm të barkut

 • Për krahët dhe gjoksin

 • Tonifikoni këmbët

 • Për muskujt në pjesët anësore

 • Forconi pjesët qëndrore të trupit

 • Sculpt rock hard 6-pack

E gjithë familja mund ta përdorë

Gymbit Gym Toner Pro me një sistem inovativ ku ju mund të rregulloni pozicionet dhe rezistencën nepërmjet dy krahëve të pajisjes: nëse të dy anët e saj janë nga jashtë kanë një rezistencë të lartë prej 26kg, pozicioni i dytë një krah nga brënda dhe tjetri nga jashtë është niveli mesatar dhe rezistenca është 20kg, dhe poziconi fillestar me të dy krahët nga brenda ka një rezistencë prej 16kg. Kjo është perfekte për të gjithë familjen (meshkujt, femrat madje edhe për fëmijët) për ushtrime intensive të cilat sjellin rezultate efektive.

 • Niveli 1 (i lehtë): të dyja anët nga brënda – rezistencë e ulët për trupin

 • Niveli 2 (mesatar): njëra anë e kthyer brënda tjetra nga jashtë – rezitenca mesatare

 • Niveli 3 (i vështirë): të dyja anët nga jashtë – rezistencë e lartë për krijimin e muskujve

Bejeni stërvitjen më të thjeshtë dhe më të rehatshme

Gymbit Gym Toner Pro bën të gjitha ushtrimet më të thjeshta, plus kësaj dorezat e saj janë me një material sfungjeri të butë për më shumë rehati gjatë stërvitjes dhe për të parandaluar gërvishtjen e vëndit ku ju ushtroheni. Ju lehtësisht mund ta palosni atë dhe nuk ju zë shumë hapësirë në shtëpi, zyrë apo në ambjentin ku ju ushtroheni.

Rezultate reale për çdo individ

Nuk ka rëndësi nëse jeni një person që merreni me sport apo thjeshtë ushtroheni për të pasur një trup në formë. Gym Toner Pro është dizenjuar për tu përshtatur për çdo lloj niveli dhe gjëndje fizike.

 • Përpara

 • Pas

 • Përpara

 • Pas

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lenka

www.wellneo.cz

Skvělý pomocník
Perfektní když nemáte čas chodit do posilovny kvůli dětem, večer vytáhnu u televize a paráda!

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia