Nuk keni produkte në shportë

Provo

Paisje shtesë për fshesën shumëfunksionale Rovus

Photo
Video
-50%

Një paketë e domosdoshme për të gjitha sipërfaqet tuaja. Seti përfshin 1 leckë të dyfishtë të njëanëshme për çdo dysheme dhe 1 leckë universale për të hequr njollat e vështira ose thjeshtë për të rifreskuar sipërfaqet tuaja. E përshtatshme për fshesën shumëfunksionale.

Paisje shtesë për fshesën shumëfunksionale Rovus

Çmimi: 1,390 Lekë


Oferta: 695 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një paketë e domosdoshme për të gjitha sipërfaqet tuaja. Seti përfshin 1 leckë të dyfishtë të njëanëshme për çdo dysheme dhe 1 leckë universale për të hequr njollat e vështira ose thjeshtë për të rifreskuar sipërfaqet tuaja. E përshtatshme për fshesën shumëfunksionale.

Më shumë
Detajet e produktit
  • Mbron lëkurën nga kontaktet e drejtpërdrejta me detergjentët.
  • Me tufa të dyfishta të njëanëshme për përdorim të lagësht/ mikrofibër + mëndafsh për njollat e vështira
  • Eco - miqësore dhe që lahen 
Të dhëna teknike
Materiali microfibre, silk
Pesha 0,23kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star