Nuk keni produkte në shportë

Provo

Organizues për makinë Seaberg

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Organizuesi për makinën Seaberg ju ndihmon të organizoni çdo aksesor që ju duhet të merrni me vete kur udhëtoni. Material rezistent, 7 xhepa praktik, 2 prej tyre për të vendosur shishet e ujit.

 • Përshtatet në të gjitha makinat
 • Material rezistent ndaj ujit dhe njollave
 • Lidhëset ndihmojnë qëndrimin në një pozicion të palëvizshëm
 • Xhepa të cilat mund të zgjerohen
 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasa: 39x58 cm
Organizues për makinë Seaberg

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Organizuesi për makinën Seaberg ju ndihmon të organizoni çdo aksesor që ju duhet të merrni me vete kur udhëtoni. Material rezistent, 7 xhepa praktik, 2 prej tyre për të vendosur shishet e ujit.

 • Përshtatet në të gjitha makinat
 • Material rezistent ndaj ujit dhe njollave
 • Lidhëset ndihmojnë qëndrimin në një pozicion të palëvizshëm
 • Xhepa të cilat mund të zgjerohen
 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasa: 39x58 cm
Më shumë
Detajet e produktit

Të mbash makinën familjare të rregullt dhe të organizuar është një punë e vështirë për të gjithë ne. Organizuesi Seaberg do të bëjë punë tuaj me të lehtë, ju mund të vendosni libra, lodra, telefona, shishe uji apo sendet tuaja personale.

Organizuesi ka disa xhepa dhe ju do të keni mundësi të vendosni çdo gjë në vëndin e duhur e kështu do të gjeni lehtësisht atë që ju duhet. 7 xhepa për të sistemuar çdo gje që ju duhet në udhëtim e mbi të gjitha 2 prej tyre janë për të vendosur shishet e ujit.

Ky organizues ka edhe xhepa të cilët mund të zgjerohen dhe mund të zënë më shumë aksesore. Material i fortë dhe i qëndrueshëm, pra ju nuk do të keni probleme në kthesa dhe kodra pasi ajo puthitet më së miri tek sedilja e makinës tuaj.

Dizanjuar me material rezistent, i cili nuk mban as njollat.

Nuk ka rëndësi nëse janë lodra, vegla apo aparat celulare; nuk ka rendesi se ku po shkoni, organizuesi për makinë Seaberg do të jetë partneri juaj besnik në çdo udhëtim. Një aksesorë që bën jetën tuaj më të lehtë.

Seaberg back seat car organizer

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • mundësi organizimi të pafundme
 • xhepa të zgjerueshëm
 • xhepa me material elastik ku mund të vendosni shishe uji apo sende personale
 • lidhjet anësore ndihmojnë për të qëndruar në një pozicion të palëvizshëm
 • material rezistent ndaj ujit dhe njollave
 • lehtësi paketimi
Të dhëna teknike
Materiali polistër
Përmasat 39 x 58 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Besa

www.delimano.al

Perfekte per makinen
eshte aq e mire. tani makina ime eshte me e rregullt

Produktet 1