Nuk keni produkte në shportë

Provo

Organizues rrobash për dollap Rovus Bluepower

Photo
Video
-50%

Organizuesja e dollapëve Rovus do t'ju ndihmojë të organizoni të gjithë aksesoret tuaj: librat, lodrat e fëmijëve, rrobat dhe shumë më tepër. E lehtë për tu përdorur dhe shumë rezistente. Dhe nëse nuk ju duhet ta përdorni për momentin ajo mund të paloset dhe nuk do t'ju zë hapësirë në sirtar.

Organizues rrobash për dollap Rovus Bluepower

Çmimi: 2.990 Lekë


Oferta: 1.495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Organizuesja e dollapëve Rovus do t'ju ndihmojë të organizoni të gjithë aksesoret tuaj: librat, lodrat e fëmijëve, rrobat dhe shumë më tepër. E lehtë për tu përdorur dhe shumë rezistente. Dhe nëse nuk ju duhet ta përdorni për momentin ajo mund të paloset dhe nuk do t'ju zë hapësirë në sirtar.

Më shumë
Detajet e produktit

Organizoni dollapin tuaj sipas dëshirës me ndihmën e Rovus

Organizoni aksesorët tuaj plotë stil me ndihmën e organizueses së dollapit Rovus. Me një dizajn shumë të thjeshtë ajo do t'ju siguroj që dhoma juaj do të jetë gjithmonë e rregullt dhe të gjithë aksesorët do të jenë në vëndin e duhur. Ju mund të organizoni librat, gazetat, rrobat, lodrat e fëmijëve, batanijet dhe shumë më tepër.

Dizenjuar për të qëne pjesë në çdo shtëpi, praktike dhe rezistente për një kohë të gjatë. Gjithashtu mund të përdoret për të organizuar edhe tavolinën e zyrës tuaj, dhomën e fëmijëve, vëndin tuaj të punës, garazhdin apo veglat e kopshtit tuaj. Ideale për vëndin ku mbani lodrat e fëmijëve dhe shumë praktike edhe kur nuk është në përdorim pasi mund të paloset dhe nuk do t'ju zë hapërsirë.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • praktike në përdorim
  • dizajn i cili mund të paloset kur nuk është në përdorim
  • e fortë dhe rezistente
  • doreza mbajtëse
  • mund të vendoset brënda në dollap ose poshtë krevatit
  • vëllimi: 30L

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star