Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Orë dore 5në1 Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Orë 5në1, për ta menaxhuar sa më lehtë aktivitetin fizik. Ora ju tregon të dhëna rreth hapave që keni bërë, kalorive që keni djegur, distancën që keni ecur dhe kohën e përgjithshme të aktivitetit. Ka një ekran të qartë e të lexueshëm dhe bateri. Ora është e dizenjuar që të mbahet në kyçin e dorës dhe mund të përdoret edhe si orë dore, sepse ka një ekran kohor të rregullueshëm (12 ose 24 orë).

Orë dore 5në1 Wellneo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Orë 5në1, për ta menaxhuar sa më lehtë aktivitetin fizik. Ora ju tregon të dhëna rreth hapave që keni bërë, kalorive që keni djegur, distancën që keni ecur dhe kohën e përgjithshme të aktivitetit. Ka një ekran të qartë e të lexueshëm dhe bateri. Ora është e dizenjuar që të mbahet në kyçin e dorës dhe mund të përdoret edhe si orë dore, sepse ka një ekran kohor të rregullueshëm (12 ose 24 orë).

Më shumë
Detajet e produktit

Të qenit në formë, kurrë s’ka qenë më e lehtë

Le ta pranojmë, të qëndruarit në formë është e vështirë, përse të mos merrni një ndihmë? Ne po flasim për një nga mjetet më të fuqishme në arsenalin e fitnesit që mbahet në dorë - një gjurmues i aktivitetit personal. Ora Wellneo 5 në1 do të jetë trajneri dhe nxitësi juaj. Ju do të merrni të gjitha të dhënat që ju duhen për t'iu përmbajtur objektivave tuaja.

Wellneo 5in1 Activity Watch

Udhërrefyesi juaj i ri i aktivitetit personal

Ora shumë funksionale Wellneo 5 në 1! Kjo pajisje praktike do të monitorojë aktivitetin tuaj kudo që të shkoni. Me disa karakteristika fantastike të cilat do ta bëjnë këtë produkt një nga aksesorët tuaj më të preferuar:

  • disa funksione: numërimi i hapave, disatanca, kaloritë dhe koha e aktivitetit,
  • një pajisje plotësisht e pavarur që mund të përdoret më vete - nuk kërkon asnjë aplikacion ose telefon inteligjent
  • ekran dixhital, i lehtë për tu lexuar
  • me dizajn të hollë me një rrip silikoni të rehatshëm.
Wellneo 5in1 Activity Watch Wellneo 5in1 Activity Watch

Personalizoni dhe përcaktoni aktivitetet

Për ata që duan t’i përcaktojnë dhe personalizojnë aktivitetet, Ora 5në1 ju ofron përcjellje të saktë. Ju mund ta personalizoni atë në bazë të peshës dhe gjatësisë së hapave, vetëm përmes dy butonave. Duke i pasur të dhënat e qarta dhe të kuptueshme, ju do të keni edhe sukses në arritjen e qëllimeve tuaja sa i përket fitnesit. Ky është edhe qëllimi i kësaj ore - t’ju ofrojë të dhëna të sakta dhe t’ju frymëzojë për ta përmirësuar mënyrën e jetesës. Ju mund ta mbani në dorë gjatë tërë ditës, kur dilni për vrap apo ndonjë shëtitje relaksuese me qenin.

  • Wellneo 5in1 Activity Watch
  • Wellneo 5in1 Activity Watch
  • Wellneo 5in1 Activity Watch

E përshtatshme dhe e lehtë për t’u përdorur

Ora ka ekran LCD, me përmasa 2.1 x 1.2cm, ofron pamje të qartë. Ngjyrat janë të çelëta dhe i bëjnë numrat më të lexueshëm. Ora vjen bashkë me bateri, dhe mund ta përdorni sapo ta nxirrni nga kutia. Nuk ka nevojë ta lidhni me telefon, ta shkarkoni ndonjë aplikacion apo lidhje me Bluetooth - Ora 5në1 i kryen vet të gjitha funksionet.

Wellneo 5in1 Activity Watch

Elegante dhe praktike

Kjo orë ka një rrip të rehatshëm prej silikoni dhe një dizajn të këndshëm që përshtatet me çdo veshje. Po ashtu, është e lehtë, saqë do të harroni që po e mbani në kyç të dorës. Po ashtu, shërben edhe si orë e zakonshme dore.

Pra, nëse po kërkoni një orë fitnesi, që do t’ju ndihmojë ta menaxhoni aktivitetin fizik, kërkimi juaj mbaron këtu!

Wellneo 5in1 Activity Watch

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star