Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pajisje Fitnesi Top Shop Orbitrek Elite

Photo
Video

Largoni kilogramët e tepërt dhe mbani trupin në formë të përkryer, duke u kujdesur jo vetëm për muskujt, por edhe për kockat dhe sistemin kardiovaskular.

Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.

Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.

Garanci: 1 vit

TRANSPORT FALAS
Pajisje Fitnesi Top Shop Orbitrek Elite
31,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Largoni kilogramët e tepërt dhe mbani trupin në formë të përkryer, duke u kujdesur jo vetëm për muskujt, por edhe për kockat dhe sistemin kardiovaskular.

Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.

Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.

Garanci: 1 vit

Më shumë
Detajet e produktit

Orbitrek Elite

Do t’ju ndihmojë të keni trupin që keni ëndërruar, duke ju ofruar një sërë dobish të rëndësishme:

 • Orbotrek Elite vë në lëvizje si pjesën e poshtme të trupit, ashtu edhe të sipërmen, me anë të funksionit të dorezave.
 • Orbitrek Elite ju ofron stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare, duke imituar lëvizjet natyrore të trupit gjatë ecjes dhe vrapimit. Gjithashtu ju do të mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni.
 • Është e thjeshtë për të matur progresin: në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën, për ta ditur me saktësi kur arrihet norma që i vendosni vetes.
 • Zë më pak se 0.5 m2 vend mbi dysheme, me përmasa 94 dhe 52 cm. Gjithashtu mund të çmontohet për transportim më të thjeshtë.

Shtojini porosisë suaj edhe Orbitrek Elite, për të patur një trup të bukur dhe të shëndetshëm. Orbitrek Elite i vë në lëvizje të gjithë muskujt kryesorë të trupit, si në pjesën e sipërme të tij, ashtu edhe në pjesën e poshtme. Ushtrimet imitojnë lëvizjet natyrore të trupit, duke i dhënë edhe sistemit kardiovaskular një stërvitje të shëndetshme.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Ju ndihmon të eleminoni peshën e tepërt
 • Zgjat dhe tonifikon muskujt
 • E vë të gjithë trupin në lëvizje
 • Ka rezistencë të modifikueshme
 • Ka një monitor që ju jep informacion për shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën
 • Zë më pak se 0.5 m2 mbi dysheme
 • Garanci 1-vjeçare

Me Orbitrek Elite ju do të keni shumë shpejt trupin që keni ëndërruar, për vetëm 20 minuta në ditë dhe vetëm tri ditë në javë. Orbitrek Elite i vë në lëvizje njëherësh të gjitha grupet e mëdha të muskujve të trupit, çka është mënyra më e efektshme për djegien e kalorive në një kohë të shkurtër.

Funksionet e Orbitrek Elite përqendrohen te muskujt, pa i dëmtuar gjunjët dhe nyjet e kockave. Gjithashtu, duke vepruar me parimin e nxitjes së lëvizjeve natyrore të trupit, Orbitrek Elite i jep trupit një stërvitje të shëndetshme kardiovaskulare.

 

Rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata që duan një shumëllojshmëri ushtrimesh
 • Për të gjithëata që duan të kursejnë kohe dhe para
 • Për të gjithë ata që duan të stërviten në ambjentet e shtëpisë
Të dhëna teknike
Disku rrotullues 4,8 kg
Pesha 30 kg
Pesha maksimale e përdoruesit 125 kg
Trego Funksionet Distanca, Kaloritë, Koha, Shpejtësia

Vlerësimet e klientëve 5 Vlerësime

4,65

15 Vlerësime

11-15 nga 15

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Nada

www.delimano.al

Mona : eshte e mrekullueshme
duke e ushtruar cdo dite kame renen ne peshe dhe tonifikuar muskujt ,per mendimin tim eshte dhe me e mire se pista e vrapit .nese do kishte ndonje ofete ne cmim do te blija dhe nje tjeter

JONA

www.delimano.al

:)
Eshte nje produkt fantastik me ka ndihmuar te humbas peshe dhe te tonifikohem . Qekur e kam perdorur jam zvogeluar dy masa . ja kam keshilluar te gjith mikeshave te mia :)

Merisa

www.delimano.al

Perfekt
Kam 4 vite qe e kom orbitrekun, dhe per mu ja kalon dhe palestrave te kota. Na ka tonifiku dhe na ka bo me linja perfekte.

Toni

www.delimano.al

shume e mire
stervitem cdo dite eshte e mrekullueshme

Zhaneta

www.delimano.al

S'ka produkt si Orbitrek! 1sh
Kam 6 vjet qe e kam orbitrekun dhe me vjen keq qe nuk ka goje ky produkt te ankohet. Fantastikkk

11-15 nga 15

Page:
 1. 1
 2. 2

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia