Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set thikash dhe mbajtëse

Photo
Video
-10%
Set thikash i bukur dhe elegant, me material prej çelik inox me cilësi të lartë. Ky set përfshin pesë thikat më të përdorshme në çdo kuzhinë dhe në përditshmëri. Gjithçka që duhet të bëni është të bëheni kreativ dhe të shijoni gatimin tuaj.
Set thikash dhe mbajtëse

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 4,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Set thikash i bukur dhe elegant, me material prej çelik inox me cilësi të lartë. Ky set përfshin pesë thikat më të përdorshme në çdo kuzhinë dhe në përditshmëri. Gjithçka që duhet të bëni është të bëheni kreativ dhe të shijoni gatimin tuaj.
Më shumë
Detajet e produktit

Set thikash dhe mbajtëse

Set thikash i bukur dhe elegant, me material prej çelik inox me cilësi të lartë. Ky set përfshin pesë thikat më të përdorshme në çdo kuzhinë dhe në përditshmëri. Gjithçka që duhet të bëni është të bëheni kreativ dhe të shijoni gatimin tuaj.

Info rreth produktit

 • Materiali çelik inox
 • Në set përfshihen 5 thika
 • Thika e shefit 20 cm
 • Thikë buke 20 cm
 • Thikë 20 cm
 • Thikë 12.5 cm
 • Thikë 9 cm
 • Mprehës
 • Gërshërë
 • Mbajtëse
Set Thikash Berlinger

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë