Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Hekur

Photo
Video
-50%
Ky hekur me fuqi 2200W me pllakë qeramike, për më shumë lehtësi dhe prakticitet në hekurosje. I përshtatshëm për çdo lloj materiali, depozitë uji 300 ml, me një filter special i cili zbutë ujin dhe parandalon krijimin e gëlqeres.
Hekur

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Ky hekur me fuqi 2200W me pllakë qeramike, për më shumë lehtësi dhe prakticitet në hekurosje. I përshtatshëm për çdo lloj materiali, depozitë uji 300 ml, me një filter special i cili zbutë ujin dhe parandalon krijimin e gëlqeres.
Më shumë
Detajet e produktit

Hekur me avull

Për rezultate ideale për çdo lloj materiali, ju mund të zgjidhni temperaturën për çdo lloj materiali. Plus karakteristikave të tija ai gjithashtu ka një fuqi 2200 W, hekuri vjen me një sërë vetish të cilat e çojnë hekurosjen në një tjetër nivel duke ju kursyer edhe kohë:

 • Funksion vetëpastrimi i cili ndihmon në eleminimin e grimcave të kalciumit.
 • Anti - kalkare dizenjuar për të reduktuar krijimin e grimcave të kalciumit dhe për ti shtuar jetëgjatësinë hekurit.
 • Sistem i cili nuk pikon edhe nese uji është shumë i ftohtë dhe nuk mund të prodhojë avull uji nuk do të pikoj në pllakën e qeramikës.

Karakteristikat e produktit

 • 220-240V, 50/60Hz, 2200 W
 • 5 funksione për hekurosje
 • kapaciteti i depozitës së ujit: 300 ml
 • madhësia e pllakës: 22.9*12.1 cm
 • kabëll 1,9 m
 • pllakë qeramike
 • funksione shtesë: anti kalkare dhe nuk pikon
Hekur Berlinger

Praktik në përdorim

Një mënyrë e re hekursoje, më lehtë, me praktik dhe më i sigurtë. I përshtatshëm për çdo lloj materiali, me pllakë qeramike e cila nuk ngjitet dhe kordon të gjatë i cili ju jep më shumë lehtësi në hekurosje.

Hekur Berlinger

Siguri dhe lehtësi në përdorim

Me këtë hekur ju mund të hekurosni në shumë mënyra duke filluar nga hekurosja në të thatë, funksioni i sprucimit, hekurosje me avull në mënyrë vertikale, perdet apo këmishat në varëse dhe materiale delikate. Hekuri Berlinger është shumë i fuqishëm dhe sëbashku edhe me funksionin e avullit do të bëjnë të mundur një hekurosje perfekte madje edhe në veshjet të cilat kanë shumë rrudha dhe janë shumë të vështira në hekurosje.

Për më tepër, ky hekur është dizenjuar me materiale të cilat janë shumë cilësore pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe sigurisht ai është shumë praktik dhe i rehatshem gjatë hekursojes dhe ju nuk do të lodheni.

Hekur Berlinger

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë