Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan Primavera Dormeo

Photo
Video
-50%

Jorgan Primavera  me material mikrofibër për t’ju dhuruar ndjesinë e butësisë dhe një gjumë çlodhës. I disponueshëm në dy përmasa 140x200 cm dhe 200x220 cm. I përshtatshëm për çdo sezon.

Jorgan Primavera Dormeo

Nga Çmimi: 7,380 Lekë Deri në


Oferta: 3,690 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan Primavera  me material mikrofibër për t’ju dhuruar ndjesinë e butësisë dhe një gjumë çlodhës. I disponueshëm në dy përmasa 140x200 cm dhe 200x220 cm. I përshtatshëm për çdo sezon.

Më shumë
Detajet e produktit

I butë, i këndshëm dhe i ngohtë - kështu mund të përshkruhet jorgani Dormeo Primavera. Mbushja me mikrofibër për t’ju dhuruar ndjesinë e butësisë dhe një gjumë çlodhës. Mund të përdoret në pranverë, vjeshtë apo dimër. Mbulesa prej pambuku për një jorgan jetëgjatë që gjithashtu është i butë dhe vetajroset.

I disponueshem në 2 përmasa:

  • 140 x 200 cm
  • 200 x 220 cm

Ky jorgan mund të lahet në lavatriçe me 30°C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star