Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Tigan krepash 24 cm Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Pregatisni krepa të shijshëm dhe perfekt me ndihmën e tiganit Stone Legend. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. I përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje, mund të lahet edhe në lavastovilje. Përmasa: 24 cm.

Tigan krepash 24 cm Delimano

Çmimi: 2,580 Lekë


Oferta: 1,290 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pregatisni krepa të shijshëm dhe perfekt me ndihmën e tiganit Stone Legend. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. I përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje, mund të lahet edhe në lavastovilje. Përmasa: 24 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Hidhni brumi, ktheni krepin dhe gati për ta shijuar

Pregatisni krepa fantastik me tiganin për krepa Delimano Stone Legend 24cm. Material me copëza guri dhe enamel për të ofruar shpërndarjen më të mirë të nxehtësisë, dhe veshja me QuanTanium e cila është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ndaj ngjitjes, shumë e rëndësishme kur bëhet fjalë për pregatitjen e krepave. Sapo tigani të jetë gati, hidhni brumin, prisni pak, kthjeni dhe shijoni krepa me një shije fantastike.

Nuk ngjit dhe rezitente ndaj gërvishtjeve

Tigani i krepave Delimano Stone Legend 24 cm nuk ngjit dhe është rezistent ndaj gërvishtjeve. Shikoni avantazhet e tij:

  • Rezistent ndaj gërvishtjeve - madje edhe nëse përdorni aksesorë metalik!
  • Sipërfaqe jo poroze e cila nuk ngjit dhe nuk digjet.
  • Copeza guri dhe titaniumi.
  • Miqësore për mjedisin, 100% materiale të riciklueshme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë