Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak me vakum 2 copë Brava

Photo
Video
-34%

Kapak me vakum Brava për të ruajtur freskinë e ushqimeve dhe për ti mbrojtur nga bakteriet. Këto kapak mbyllen me vakum dhe parandalojnë rrjedhjen dhe derdhjen e ushqimeve.  Mund ti vendosni mbi – pjatë, tenxhere apo tas. 100% pa BPA, lehtësi në pastrim, mund të lahen në lavastovilje. Mund të përdoren në mikrovalë, frigorifer dhe ngrirje.

Kapak me vakum 2 copë Brava

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Kapak me vakum Brava për të ruajtur freskinë e ushqimeve dhe për ti mbrojtur nga bakteriet. Këto kapak mbyllen me vakum dhe parandalojnë rrjedhjen dhe derdhjen e ushqimeve.  Mund ti vendosni mbi – pjatë, tenxhere apo tas. 100% pa BPA, lehtësi në pastrim, mund të lahen në lavastovilje. Mund të përdoren në mikrovalë, frigorifer dhe ngrirje.

Më shumë
Detajet e produktit

Të përshtashme për çdo sipërfaqe

Kapakët me vakum Delimano Brava Smart Toppers do të ndryshojnë mënyrën se si ju ruani ushqimet dhe organizoni kuzhinën tuaj. Thjeshtë vendoseni mbi pjatë, tenxhere, dërrasën e kuzhinës, tas, bufe apo mbi çdo sipërfaqe të lëmuar ku mund të krijohet vakum dhe shtypni butonin që të siguroheni që është krijuar vakumi.

 • Tasa

 • Tigan

 • Pjata

 • Derrase kuzhine

Ruani ushqimet, 4 hapa të thjeshtë

 • Vendosni

 • Shtypni butonin

 • Provojeni

 • Parandaloni derdhjen

 

Kudo dhe kurdo

Tani ju mund të organizoni më mirë se më parë kuzhinë tuaj duke ruajtur ushqimet në frigorifer, ngrirje apo për ta ngrohur më vonë në mikrovale.

 • Për ngrirje

 • Për frigorifer

 • Për mikrovale

 • Lahen në lavastovilje

Kapakët me vakum Delimano Brava Smart Toppers jo vetëm që mbrojnë ushqimet tuaja nga bakteriet por gjithashtu ju ndihmojnë të keni një kuzhinë të pastër dhe të rregullt në çdo moment. Këto kapak revolucionar parandalojnë derdhjen e ushqimit, dhe ju nuk keni pse të shqetësoheni për rrëmujën e krijuar apo frigoriferin që do të bëhet pis. Kapakët me vakum nuk lejojnë që aroma të shpërndahet në shtëpi kështu kuzhina juaj do të jetë një ambjent i këndshëm për familjen apo miqtë tuaj.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star