Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Tapeti i rreshkitshëm i fitnesit Liveactive Obsidian

Photo
Video
-85%
Bëhuni gati për të zbuluar programin më të ri të fitnesit, dizenjuar për t'ju dhënë format e duhura trupore në vetëm 10 ditë! Tapeti i fitnesit Obsidian është unik, i këndshem. Ai stimulon lëvizjen majtas - djathtas duke sfiduar trupin në një mënyre krejtësisht të re!
Tapeti i rreshkitshëm i fitnesit Liveactive Obsidian

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë
Bëhuni gati për të zbuluar programin më të ri të fitnesit, dizenjuar për t'ju dhënë format e duhura trupore në vetëm 10 ditë! Tapeti i fitnesit Obsidian është unik, i këndshem. Ai stimulon lëvizjen majtas - djathtas duke sfiduar trupin në një mënyre krejtësisht të re!
Më shumë
Detajet e produktit

Forma trupore për tu patur zili!

Jeni të lodhur nga ushtrimet monotone? Jeni duke kërkuar një mënyre të re, të cilen nuk e keni provuar asnjeherë më parë? Provoni produktin më të ri të fitnesi i cili do t'ju dhurojë forma trupore për tu patur zili!

Obsidian është një paisje fitnesi e cila do të bëjë të mundur levizjen e trupit si asnje paisje tjetër fitnesi. Obsidian është një tapet i cili eshte i rreshqitshem dhe ju mund te ushtroheni me duar dhe me kembe.

Ndryshe nga paisjet e tjera te fitnesit, tapeti Obsedian ju lejon te ushtroheni ne nje menyre unike duke levizur majtas - djathtas. Ajo qe ju duhet te beni eshte shume e thjeshte mjafton te vishni dorezat e posacme dhe te ushtroheni duke levizuar majtas djathtas - duke e perseritur disa here.

Obsidian eshte i thjeshte por nje i fuqishem per tu stervitur ne menyren me te mire!

Obsidian ve ne loje muskujt

Nje nga gjerat me te mira rreth Obsidian eshte qe ju nuk do te jeni rehat.

Ju asnjere nuk e dini se cfare do te ndodh me pas. Dhe keshtu ju gjithmone do te vini ne loje muskujt. .

Obsidian ju jep avantazhe fitnesi te shumta

Te rreshkasesh mbi tapetin Obsidian do te thote te sfidosh muskujt ne menyre te menjehereshme per te marre rezultatet e duhura. Kjo nuk do te thote vetem tonifikim eficent, por gjithashtu renie efektive ne peshe.

Por jo vetem kaq, gjithashtu ka efekte te shkelqyera per trupin tuaj:

 • levizjet majtas - djathtas lidhin muskujt ne menyre te menjehereshme per ti dhene trupit format e duhura.
 • nge dhe forteson grupet e muskujve.
 • siguron te ushtroheni me intensitet te larte
 • i jep forma trupit dhe forcon muskujt
 • Ideale per ushtrime kardio, rezistente, te shpejta dhe stervitje te balancuar.
 • ushtrimet extreme per djegjen e kalorive do te sjellin rezultate te renies ne peshe - zvogelimin e centimetrave te belit, formon muskujt e barkut dhe largon yndyrnat!

Renie drastike ne peshe ne vetem pak jave!

Obsidian ju ndihmon te digjni yndyrnat duke tonifikuar muskujt e barkut, vitheve dhe muskujt e brendshem - e gjithe kjo duke u ushtruar dhe duke ndjekur ushtrimet rutine te cilat jane dinamike dhe kane avantazhe fizike dhe ne te njejten kohe ju ndihmojne te jeni ne formen e duhur.

Me programin e pare te fitnesit, ju do te shikoni ndryshime te dukshme me nje pregatitje prej 30 minutash ne dite, 3 here ne jave! Eshte koha te beni nje progaram i cili eshte i duhuri per ju. Ju do te shikoni rezultate te renies ne peshe ne 10 dite!

Per cdo nivel fitnesi

Obsidian eshte i pershtatshem per te gjithe perdoruesit dhe nivelet e fitnesit - nese jeni fillestar apo i avancuar, jeni te sigurt per te perfituar nga avantzhet e mrekullueshme te Programit te fitnesit Obsidian.

Kam fitur 10 vjet te jetes time!

Une kam 5 femije dhe kam 10 niper dhe mbesa. Dhe do t'ju tregoj ju qe fale Obsidian une jam e tonifikuar dhe e shendetshme, dhe me ka ndihmuar te shijoj familjen time. Pas 12 javesh, une mund te rikthej 10 vite te jetes time dhe ndjehem sikur kam shkuar nga 60 ne 50 vjec.

Hidhini nje sy disa ushtrimeve te shpejta!

Programi i fitnesit Obsidian permban me shume se 100 ushtrime. Shikoni disa prej tyre - te tjerat jane te prezantuara ne DVD te cilen ju do ta merrni sebashku me tapetin Obsidian.

Ushtrimet do te bejne te mundur rritjen e metabolizmit, trupi juaj do te filloje te djege yndyrnat sapo ju te keni perfunduar ushtrimet - keshtu ju do te keni trupin qe keni enderruar me shpejte se kurre

Tapeti Obsidian do te krijoje nje siperfaqe virtualisht rezistente e cila do te sjelle rezultate ekstreme. Ushtrimet kane ndikim te ulet, keshtu ato nuk do te shkaktojne tendosje te muskujve dhe kyceve. Ideale per kedo qe vuan nga dhimjet e shpines ose kycet.

Pervecse eshte nje paisje fitnesi e cila do te beje te mundur te ushtroheni ne menyre eficente muskujt dhe te beni ushtrime kardio, ky tapet fitnesi gjithashtu eshte ideal edhe per ushtrime te shpejta dhe te balancuara.

Obsidian ju ndihmon te digjni yndyrnat duke tonifikuar muskujt e barkut, vitheve dhe muskujt e brendshem - e gjithe kjo duke u ushtruar dhe duke ndjekur ushtrimet rutine te cilat jane dinamike dhe kane avantazhe fizike dhe ne te njejten kohe ju ndihmojne te jeni ne formen e duhur.

Disa fjale nga krijuesit e Obsidian

Lacey: Ju merrni gjithcka ne nje ushtrim

Obsidian eshte ndryshe nga programet e tjera te fitnesit. Ne nje paisje te vetme ju mund te beni ushtrime cardio, ushtrime per te forcuar muskujt, ushtrime te balancuara, ushtrime te shpejta, ushtrime per muskujt e barkut dhe te gjitha keto vetem duke u stervitur per 30 minuta ne dite.

Erin: You are always doing a different exercise

Me Obsidian ju do te keni mundesine te ushtroheni ne me shume se 100 menyra te ndryshme fale ushtrime te shumta qe ky program ka. Ju gjithmone do te beni ushtrime te ndryshme dhe kjo do t'ju ndihmoje te ruani forma trupore perfekte.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Tapeti Obsidian mund të vendoset në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë pllaka, parket dhe tapet.
 • Tapeti mberthehet fort në dysheme dhe në këtë mënyrë qëndror stabël dhe nuk leviz gjatë kohës që ju stërviteni.

Në paketim përfshihet:

 • Tapeti i rreshqitshem Obsidian
 • Çorape sportive për këmbët
 • Doreza sportive për duart

2 dhurata:

 • 3 DVD me ushtrime në gjuhën Angleze
 • Manual përdorimi
Të dhëna teknike
Pesha 3 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë