Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

NutriBullet ky ekstraktues revolucionar nxjerr të gjitha vlerat ushyese të ushqimeve që ne konsumojmë. Ai ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet,nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe.

Delimano
14,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

NutriBullet ky ekstraktues revolucionar nxjerr të gjitha vlerat ushyese të ushqimeve që ne konsumojmë. Ai ekstrakton, shpërbën, grin, copton, pret, bluan ushqimet,nxjerr të gjitha vitaminat, mineralet dhe vlerat ushqyese të cilat nuk mund ti marrin ndryshe.

Më shumë
Detajet e produktit

Karakteristikat

Zbuloni 5 tiparet më të rëndësishme të Nutribullet:Pro:

 • Nutribullet Pro Family Set

  900 wat fuqi Nutribullet origjinal ekstraktues i aftë për të siguruar të gjitha nevojat tuaja të përditshme.

 • Nutribullet Pro Family Set

  Thikat e Nutribullet janë të dizajnuara për Nutrient Extraction ™, e cila e kthen ushqimin e zakonshëm në super ushqim.

 • Nutribullet Pro Family Set

  A e dini se shumica e smoothies mund të bëhen në më pak se 60 sekonda? Tani ju mund ta përshtatni ushqimin e shëndetshëm në ditën tuaj të zënë!

 • Nutribullet Pro Family Set

  Thjesht hiqni thikën, mbusheni gotën me ujë dhe ilaç dhe vendoseni në pjesën e sipërme të lavastoviljes.

 • Nutribullet Pro Family Set

  Dizajni i thjeshtë e bën këtë një pajisje që do ta përdorni çdo ditë. Thjesht vendoseni, shtyjeni poshte, rrotullojeni pak dhe përzieni. Po, është kaq e lehtë.

Kujdesuni për shëndetin tuaj me Nutribullet

Përmirësoni ushqimin dhe gjallëroni trupin me pije rigjallëruese, të mbushura me super ushqim! Njihuni me Nutribullet -in e famshëm, një ekstraktues i krijuar për të marrë të gjitha lëndët ushqyese të fshehura në frutat, perimet, arrat dhe ushqimet e tjera.

Seti Nutribullet Pro Family ofron të gjitha përfitimet e Nutribullet origjinale dhe më shumë. Me një motor të përmirësuar dhe kapacitet të shtuar, ai mund të pluhurosë përbërësit më të ashpër për t'ju lejuar të nxirrni më shumë lëndë ushqyese nga ushqimi juaj.

Nutribullet Pro Family Set

Motorr 900W mund të kthejë çdo ushqim në një super ushqim

Nutribullet nuk është si çdo blender tjetër. Kombinimi unik i motorit të tij të fuqishëm, thikës nxjerrëse dhe veprimit ciklonik të patentuar është krijuar për të marrë më të mirën nga çdo përbërës. Ju mund të kombinoni një përzierje të shëndetshme të frutave, perimeve, arrave, erëzave, farave dhe akullit dhe t'i ktheni ato në pije të butë, të shkumëzuar dhe të shijshme që të gjithë do t'i pëlqejnë. Edhe shumica e përbërësve të fortë, të tillë si rrënja e freskët e shafranit të Indisë, farat e manaferrës, bari i grurit ose lakër jeshile mund të përpunohen me motorin e tij të fuqishëm 900W.

Nutribullet Pro Family Set

Dizajn i thjeshtë: Shtypni dhe kthejeni, gjithçka gati

Dizajni i këndshëm e bën këtë një pajisje të përdoret çdo ditë. Thjesht mbushni gotën, shtoni lëng, shtyjeni, ktheni dhe shihni se si të gjithë përbërësit kthehen në pije homogjene. Një cilësim i shpejtësisë është gjithçka që ju nevojitet - çelësi është në motorin dhe tehët e fuqishëm, të dizajnuar për Nutrient Extraction, i cili e kthen ushqimin e zakonshëm në superushqim.

Nutribullet Pro Family Set

Për të përfituar sa më shumë nga jeta ... duhet të përfitoni sa më shumë nga ushqimi juaj

Pirja e një smoothie kur jeni në lëvizje është mënyra shumë më e lehtë për të marrë dozën ditore të frutave dhe perimeve. Dhe Nutribullet Pro ju lejon të shijoni shijen e një sasi të madhe frutash dhe perimesh ushqyese të gjitha në një pije të lehtë për t'u bërë.

Pavarësisht se sa shëndetshëm hani, sistemi juaj tretës nuk mund të përpunojë gjithmonë ushqimin që merr, veçanërisht në formën e tij të papërpunuar, të tilla si lëvozhga ose farat. Por kur përgatitni përbërës në Nutribullet, ju hani ushqim në gjendjen e tij më thithëse.

Nutribullet Pro Family Set

Seti perfekt për çdo kërkesë tuajën

Nutribullet Pro Family Set përfshin:

 • Nutribullet Pro me bazë motorike 900W.
 • Thika e projektuar në mënyrë unike, që mund të shpërbëj edhe perimet më të forta. Bërë prej çelik inox dhe nuk ka nevojë për mprehje.
 • Gota e vogël: 0.5l është perfekte për të bërë porcione të vetme.
 • Gota e madhe: 0.9l është perfekte për të bërë pije me madhësi familjare ose racione të shumta me një lëvizje.
 • Unaza e buzëve mund të pini direkt nga gota pa e nderruar atë. Kjo do të thotë që nuk ka gota shtesë për t'u larë.
 • Kapaku Flip-Top To-Go ju mund të shijoni smothien tuaj në lëvizje.
 • Nutribullet vjen me Kapak Stay-fresh Re-sealable i cili përshtatet në gotat e volga dhe të mëdha, kështu që nuk nevojiten mbështjellës plastikë ose enë për ruajtje për t'i mbajtur pijet tuaja të freskëta.
Nutribullet Pro Family Set
Informacione Shtesë

Çfarë përfshihet në paketim?

 • 1 x pajisja baze me fuqi 900 W,
 • 1 x gotë e vogël 0.5 L,
 • 1 x unazë për gotat,
 • 1 x gota e madhe me kapak Flip-Top To-Go,
 • 1 x kapaku stay fresh resalable,
 • 1 x thika ekstraktuese,
 • Libër xhepi dhe manual perdorimi.
Nutribullet Pro Family Set

Informacione Teknike

 • Diametri i bazës së pajisjes: 13,5 cm
 • Lartësia e pajisjes pa gotën: 20 cm
 • Lartësia e gotës së madhe: 18 cm
 • Lartësia e gotës së vogël: 12.5 cm
 • Diametri i gotave: 10.5 cm
 • Plastik pa BPA
 • Aksesorët lahen në lavastovilje
Nutribullet Pro Family Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia