Nuk keni produkte në shportë

Provo

Njësia Kryesore për tonifikuesin EMS Wellneo

Photo
Video
-83%

Njësia kryesore e tonifikuesit Wellneo EMS është kompjuteri dhe burimi i teknologjisë EMS që përdoret në ngjitëset tonifikuese Wellneo® EMS që vendosen në trup për të tonifikuar ose stimuluar muskujt. Paketa përfshin pjesën kryesore të trupit me një kabëll karikimi USB dhe një pult. Duke qenë i ndashëm, mund të vendoset lehtësisht në çdo bllok tonifikues EMS të gamës tonë.

Njësia Kryesore për tonifikuesin EMS Wellneo

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Njësia kryesore e tonifikuesit Wellneo EMS është kompjuteri dhe burimi i teknologjisë EMS që përdoret në ngjitëset tonifikuese Wellneo® EMS që vendosen në trup për të tonifikuar ose stimuluar muskujt. Paketa përfshin pjesën kryesore të trupit me një kabëll karikimi USB dhe një pult. Duke qenë i ndashëm, mund të vendoset lehtësisht në çdo bllok tonifikues EMS të gamës tonë.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni pamjen dhe formoni trupin tuaj

Bashkohuni me miliona njerëz që gëzojnë përfitimet e teknologjisë elektrike të stimulimit të muskujve. Duke përdorur një metodë të hulumtuar mirë të EMS, njësia kryesore e tonifikuesit Wellneo® EMS mund të përdoret si një plotësim ose një alternativë e rastit për aktivitetin fizik vullnetar. Një gjë e domosdoshme për këdo që kërkon të përmirësojë pamjen e tij të përgjithshme përmes formësimit të synuar të trupit pa stërvitje të fuqishme.

Wellneo EMS Toner Main Unit

Tonifikoni muskujt tuaj me teknologjinë EMS

Njësia kryesore e tonifikuesit Wellneo EMS është kompjuteri dhe burimi i teknologjisë EMS që përdoret në ngjitëset tonifikuese Wellneo® EMS që vendosen në trup për të tonifikuar ose stimuluar muskujt. Lejon tonifikuesin Universal Wellneo® EMS dhe Tonifikuesin për të gjithë trupin Wellneo® EMS të jetë në gjendje të funksionojë. Mund të përdoret gjithashtu me Tonifikuesin bazë Wellneo® EMS në mënyrë që 2 persona të mund të përdorin sende të ndryshme në të njëjtën kohë.

Në paketim do të merrni:

  • Trupi kryesor i ndashëm me një kabëll karikimi USB.
  • Pult (me bateri të përfshirë CR 2032) për më shumë lehtësi në përdorim.
Wellneo EMS Toner Main Unit

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo invazive, pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, ai synon nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve. Meqenëse tkurrja dhe relaksimi i muskujve është zbuluar se trajton në mënyrë efektive një sërë kushtesh, ai përdoret gjerësisht në spitale dhe klinika sportive për dëmtimet e muskujve.

Lajmi për efektet e tij revolucionare u përhap shpejt dhe tani është shumë i popullarizuar edhe në mesin e përdoruesve të shtëpisë.

Wellneo EMS Toner Main Unit

Si funksionon?

Njësia Kryesore e tonifikuesit Wellneo® EMS përbëhet nga: njësia kryesore e kontrollit, pulti dhe karikuesi USB. Në mënyrë që të stimulohen muskujt, impulset dërgohen nga njësia kryesore në një seri elektrodash të vendosura në ngjitëse. Duke shfaqur 15 nivele intensiteti, ju lejon të personalizoni plotësisht çdo sesion. Pulti e bën funksionimin e njësisë super të lehtë, veçanërisht kur jeni duke përdorur ngjiteset tonifukuese EMS në zona më të vështira për t'u arritur (ngjitëset për kofshë/vithe ose ngjitëset e vogla në formë fluture për gjithë trupin).

Wellneo EMS Toner Main Unit
Wellneo EMS Toner Main Unit

Mënyra të ndryshme, përfitime të ndryshme

Njësia Kryesore e tonifikuesit Wellneo® EMS ofron 2 mënyra, secila zgjat 25 minuta dhe sjell përfitimet e saj specifike.

  1. Provoni tonifikimin EMS për trajnimin e muskujve tuaj të dobësuar në mënyrë që t'i bëni ata më të fuqishëm.
  2. Pastaj kaloni në modalitetin e masazhimit EMS kur keni nevojë për përkëdhelje dhe do te ndjeni se lodhja dhe ngurtësia do të zhduken nga muskujt tuaj.
Wellneo EMS Toner Main Unit

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia