Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Ngrohës personal Rovus Handy Heater

Photo
Video

Rovus Handy Heater, ngrohës kompakt, me element të fortë qeramik  i cili do të ngrohë menjëherë ambjentin ku ju e keni vendosur. Shumë i thjeshtë për tu përdorur – thjeshtë vendoseni në prizë, rregulloni termostatin nga 15-32°C. Ju do të ndjeheni mirë dhe ngrohtë dhe mbi të gjitha do të kurseni dhe para pasi nuk harxhon shumë energji.

Ngrohës personal Rovus Handy Heater
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rovus Handy Heater, ngrohës kompakt, me element të fortë qeramik  i cili do të ngrohë menjëherë ambjentin ku ju e keni vendosur. Shumë i thjeshtë për tu përdorur – thjeshtë vendoseni në prizë, rregulloni termostatin nga 15-32°C. Ju do të ndjeheni mirë dhe ngrohtë dhe mbi të gjitha do të kurseni dhe para pasi nuk harxhon shumë energji.

Më shumë
Detajet e produktit

Transformoni ambientet e ftohta në të ngrohta pa shpenzuar shuma të mëdha

A keni ftohtë, por është ende shumë heret për të filluar sezonën e ngrohjes?

Hiqini qafe ngrohësit e mëdhenjë që shpenzojnë shumë për ngrohjen e para-sezonit dimërore dhe merrni Rovus Handy Heater ngrohesin para-sezonal dimëror i cili është shumë kompakt dhe nuk zë fare vend. Dizajni termo-qeramikë redukton madhësinë dhe ju mundëson nxehtësi të menjëhershme.

Rovus Handy Heater është ngrohës protativ para sezonal dimëror që vendoset direkt në mur pë të ngrohur dhomën të cilën ju dëshironi. Është mjaft e fuqishme sa të transformoj një hapsirë deri 23m2 në ambient komfort dhe të ngrohtë.

 • 1. Vendoseni në prizë

  Handy Heater nuk ka nevojë për kabllo nëpër dysheme. Vetëm vendoseni direkt në prizë dhe ndizeni me butonin on/off dhe ngrohja do të filloj menjëherë.

 • 2. Rregulloni termostatin

  Termostati i rregullueshëm ju jep mundësi të zgjidhni temperaturën ekzakte që ju nevojitet në atë ambient për t'a shnderruar në ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm

3. I pështatshëm për çdo dhomë dhe ambient të shtëpisë suaj

Ngrohësi portativ është i përshtatshëm për çdo dhomë të shtëpisë tuaj:

 • Dhomë ndenje

 • Dhomë gjumi

 • Tualet

 • Dhoma e fëmijëve

 • Garazhd

 • Zyrë

I sigurt për përdorim dhe eficient në shpenzimin e energjisë elektrike!

Karakteristikat:

 • qeramikë e sigurte që përçon nxehtësinë
 • fikje automatike
 • Informacione Teknike:
 • Mbështjellës Plastik
 • Elemente të ngrohjes me qeramik
 • Fuqia: 370 W
 • 120 V AC 60Hz
 • Përmasat: lartësia 15cm , gjërësia 9cm
Informacione Shtesë

Handy Heater features

 • Plastic casing
 • Ceramic heating element
 • 350 W (25 C)
 • 400 W (0 C)
 • 120 V AC 60Hz
Të dhëna teknike
Add Info temperatura: 15ºC - 32ºC
vlotazhë: 220-240 V
Fuqia 370 W

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,85

38 Vlerësime

1-10 nga 38

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Alina

www.topshop.lt

Handy Heater
Eshte nje produkt me cilesi te larte dhe cmim te mire. Jua rekomandoj nese shtepi juaj nuk eshte shume e ngrohte. Thjeshte ndizeni dhe do te ndjeheni me mire me kete ngrohese…

Ramūnas

www.topshop.lt

Handy Heater
Eshte viti i dyte qe po e perdor. E kam perdorur per te ngrohur nje ambjen ku mbaj lulet gjate dimrit. Kjo pjese eshte rreth 30m2 dhe pa ngrohje. Edhe ne temperature -30°C qe kishim vjen ne periudhen e dimrit per pak dite, ajo mbante 5-7 grade. Kjo pjese e shtepise eshte pa tende, pa ngrohje... Keshtu jam shume e kenaqur me kete produkt.

Stefan

www.topshop.sk

Jo e kenaqur
Une e kam ngrohesin dhe nuk jam e kenaqur. Fuqi e ulet. Nuk mund te ngroh as nje dhome e cila eshte 11m2.

Pavel

www.topshop.cz

Ngrohes shume I mire
Ne e kemi ne tualet, tani harxhojme me shume kohe aty :)

Ivan

www.topshop.sk

E rekomandoj per cdo shtepi
Eshte perfekte. Ne kemi 2 ngrohese ne dhome per nje siperfaqe rreth 30m2. Sigurisht, ne e dime shume mire se nuk mund te fikim te gjitha ngroheset e tjera dhe te presim qe temperatura te jete e njejte si ne Hawaii. Por kur ngroheset jane ne pune dhe ne jemi afer (3-5 metra), ne ndjehemi mire dhe pas disa oresh temperatura ne dhome eshte e kenaqshme. Kjo nuk eshte kaldaje e cila do te ngroh te gjithe shtepine per gjysem ore por nje ngrohes shtese. Une realisht jua rekomandoj kete ngrohese per ngrohese shtese, nje produkt ideal i cili konsumon shume pak, fatura e energjise do te jete e njejte. Une e rekomandoj kete produkt.

Laimis

www.topshop.lt

Jam e kenaqur
Eshte mire ta blini. Ne e kemi perdorur ne periduha te ndryshme dhe ne dimer gjithashtu.

Pirike

www.topshop.hu

E adhuroj, kam marr 2 cope.
E adhuroj, kam marr 2 cope.

Janette

www.topshop.sk

Janette
Produkt ideal, e rekomandoj ate per te gjithe.

vytautas

www.topshop.lt

vytautas
E kam blere shume kohe perpara dhe e kam provuar. 18W ndroh ne menyre perfekte.

Bohuš

www.topshop.sk

Mire
Jam e kenaqur me ngrohesin. Kam vetem dicka - do te ishte mire nese do te bente me pak zhurme kur eshte ne pune, gjithsesi jam shume e kenaqur.

1-10 nga 38

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4