Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ngjites Flex Tape Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Tuba të çare, konteniere të dëmtuar, komardare të shpuara? Mos u shqetësoni! Ju mund ti riparoni me ndihmën e ngjitësit fantastik Top Shop Flex Tape. Ngjitës shumë i fortë me material si gomë i cili mund të arrnojë, ngjis dhe riparojë pothuajse çdo gjë. Për riparime emergjente të cilat mund ti rregulloni vetë pa pasur nevojë të shpenzoni para duke marre punëtorë apo duke blerë vegla të shtrenjta.

Ngjites Flex Tape Top Shop

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tuba të çare, konteniere të dëmtuar, komardare të shpuara? Mos u shqetësoni! Ju mund ti riparoni me ndihmën e ngjitësit fantastik Top Shop Flex Tape. Ngjitës shumë i fortë me material si gomë i cili mund të arrnojë, ngjis dhe riparojë pothuajse çdo gjë. Për riparime emergjente të cilat mund ti rregulloni vetë pa pasur nevojë të shpenzoni para duke marre punëtorë apo duke blerë vegla të shtrenjta.

Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni para në riparimin e gjërave të vogla në shtëpi

Jeni duke vaditur baçen, dhe papritmas shikoni që zorra e ujit është çarë dhe ka rrjedhje? Rubineti i ujit pikon dhe nuk po gjeni një hidraulik?

Nuk është nevoja të thërrisni një punëtor apo të blini aksesorë dhe vegla për probleme të vogla të cilat mund ti rregulloni edhe vetë. Kurseni kohë dhe para duke riparuar dëmtimet e vogla me ngjitësin fantastik Flex Tape. Ngjitës shumë i fortë me material si gomë i cili mund të arrnojë, ngjis dhe riparojë pothuajse çdo gjë.

Nje zgjidhje ideale për riparime emergjente

Ky ngjitës është 10cm i gjërë kështu mund të mbuloje sipërfaqe të vogla dhe të mëdha, shepjtë dhe thjeshtë. Gjithashtu është shumë i trashë dhe perfekt për riparimin e:

 • Zorrës së ujit, sistemet e spërkatjes dhe tubave hidraulik
 • Varkave, kayak, kanoe dhe makina
 • Dyerve ose dritareve të thyera, mureve, kontenierëve plastik të ujit, çative dhe ulluqeve
 • Vaskë
 • Ngjisni sediljet e cara të varkës ose makinës

 • Riparoni zorrën e ujit

 • Ngjisni komardaret e shpuara

 • Kontenieret e dëmtuar

Rezistente ndaj temperaturave nga -5°C deri 50°C dhe ngjit edhe rrjedhjet më të vështira

Ngjitësi Top Shop Flex Tape është prodhuar me një material si gomë e trashe dhe fleksibël e cila është rezistente ndaj nxehtësisë dhe të ftohtit, kështu mund të përdoret edhe në kushte ekstreme të motit. Gjithashtu është rezistente ndaj rrezeve Ultra Violetë dhe plotësisht rezistente ndaj ujit. Ngjitësi është shumë i fortë saqë menjëherë do të ndalojë edhe rrjedhjet më të vështira.

Ajo gjithashtu funksionon edhe brënda në ujë dhe në mënyrë efiçente ju do të keni mundësi të riparoni çdo gjë..

Ngjit në çdo sipërfaqe

Ju duhen vetëm pak minuta për ta vendosur. Prsini ngjitësin në madhësinë dhe formën që ju duhet dhe ngjiteni mbi sipërfaqen që dëshironi të riparoni. Mund të përdoret pothuajse në çdo lloj sipërfaqe si:

 • PVC, akrilik
 • Metal , çelik, bakër, alumin
 • Dru
 • Qeramik, porcelan, tullë
 • Xham
 • Gomë, allci, çimento
 • Murr, çati dhe shumë më tepër!

Ngjitësi Flex Tape mund të aplikohet edhe nëse është ngrohtë ose ftohtë, sipërfaqe e thate ose e lagësht madje edhe nën ujë.

Informacione Shtesë

Informacione teknike:

 • Përmasa: 10 cm e gjere, 1,5-meter e gjatë
 • Rezitence ndaj temperaturave: -5°C – 50°C
Të dhëna teknike
Add Info Temperature range: -5°C – 50°C
Përmasat 10 cm wide, 1,5-meter long

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia