Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fener me dritë LED Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Drita është një  burim i rëndësishëm kur ndodheni jashtë apo kur nuk kemi drita në shtepi. Ju prezantojmë fenerin Taclight Lantern i cili mund të përdoret në ambjente të brëndshme & të jashtme.

 • Ndriçon 2 herë më shume llampat e zakonshme
 • Duket nga një distance prej 4 km
 • Peshon më pak se 0.5 kg
 • Rezistente ndaj ujit dhe të nxehtit
 • Ndriçon një dhomë të tërë
 • Punon me 3 bateri AA
Fener me dritë LED Top Shop

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Drita është një  burim i rëndësishëm kur ndodheni jashtë apo kur nuk kemi drita në shtepi. Ju prezantojmë fenerin Taclight Lantern i cili mund të përdoret në ambjente të brëndshme & të jashtme.

 • Ndriçon 2 herë më shume llampat e zakonshme
 • Duket nga një distance prej 4 km
 • Peshon më pak se 0.5 kg
 • Rezistente ndaj ujit dhe të nxehtit
 • Ndriçon një dhomë të tërë
 • Punon me 3 bateri AA
Më shumë
Detajet e produktit

Feneri Taclight  – një burim i sigurtë drite në çdo situate

Drita është një burim i rëndësishëm kur ndodheni jashtë apo kur nuk kemi drita në shtëpi. Ju prezantojmë fenerin Taclight Lantern i cili mund të përdoret në ambjente të brëndshme & të jashtme në çdo lloj situate.

Ideale për çadrat e kampingut apo rulotat levizëse. Është praktik në përdorim kur qëndroni jashtë apo kur jeni duke punuar në një vënd të errët.

Fener TacLight Lantern ju ndihmon në çdo lloj situate

Përdoret në shtëpi, në situata emergjente, apo në çadrat e kampingut. Gjithashtu është ideale për peshkim, në oborr ose mbi tavolinë si dekorues.

 • Kur nuk keni drita

  Kur nuk keni drita, ndriçuesi mund të ndriçojë të gjithë dhomën me dritën COB LED e cila është shumë e fuqishme. Ju mund ta vendosni ku të dëshironi.

 • Për kamping

  Kur jeni në kamping, ndriçuesi do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja. Edhe nëse do të jetë afër një zjarri përvelues ajo nuk do të digjet apo shkrihet.

 • Ecje apo peshkim

  Kur jeni duke bërë ecje dhe papritur ju zë nata, ndriçuesi TacLight Lantern është zgjidhja ideale dhe produkti i cili nuk duhet të mungojë në çantën tuaj. Ajo punon në shi, në mot të keq apo edhe në mot të nxehtë dhe është 100% e sigurtë.

Ndriçon më shumë sesa ndriçuesit e zakonshëm

Feneri TacLight Lantern ndriçon më shumë sesa ndriçuesit e zakonshëm. Sekreti i tij është në teknologjinë më të fundit të patentuar COB LED. Ajo përbehet nga shumë drita t vogla LED të paketuara të gjitha sëbashku për të dhënë maksimumin e dritës, e ndërkohë zë shumë pak hapësirë.

Ndriçuesi i fuqishëm me drita LED mund të shikohet që nga një distance prej 4 km dhe lehtësisht mund të ndriçojë një dhomë të tërë.

Thjeshtë vendoseni jashtë dhe lëreni të ndriçojë!

Feneri Tac Light është shumë i lehtë për tu përdorur - thjeshtë tërhiqni pjesën e sipërme lart dhe ajo do të fillojë punë menjëherë.Duke e ngritur ose ulur ju mund të rregulloni nivelin e dritës sipas dëshirës tuaj.

 • Tërhiqni pjesën e sipërme lart

 • Rregulloni ndriçimin duke e tërhequr lart ose poshtë

I palosshëm dhe shumë i lehtë në peshë

Fener Tac Light është shumë i vogël - kur është i palosur mund të ketë gjatësinë e një smartphone. Ka 2 doreza ku ju mund ta mbani.

Është shumë rezistent dhe mund të perdoret edhe nëse jashtë është shumë ftohtë apo shumë nxehtë. Dhe ka një peshë shumë të lehtë me pak se 0.5 kg dhe do të jete shoqëruesi juaj besnik kudo ku ju të shkoni.

Informacione teknike:

 • Punon me bateri 3 AA (të cilat nuk janë të përfshira)
 • IPX4 rezistente ndaj ujit
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 3 bateri AA (nuk përfshihen)
Pesha < 0.5 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star