Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Ndez makinen Mighty Jump Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Ndez çdo automjet kur bateria është e shkarkuar. Vetura, 4x4, Furgona, kamioncina!

Mjafton te vendosni fishen e Mighty Jump, dhe makina juaj do ndizet.

Ndez makinen Mighty Jump Top Shop

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,240 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Ndez çdo automjet kur bateria është e shkarkuar. Vetura, 4x4, Furgona, kamioncina!

Mjafton te vendosni fishen e Mighty Jump, dhe makina juaj do ndizet.

Më shumë
Detajet e produktit

Mos bllokoni rrugën!

Eshte si te kesh nje bateri rezerve me vete, nje zgjidhje praktike, e thjeshte dhe e sigurt per cdo moment.

Kur Mighty Jump është e futur tek ndezësi i cigares (12 Volt) ai i jep fuqi baterisë së makinës, duke përdorur rezistencat e brendshme. Pasi të keni ndezur makinën vendosni prap të karkohet për rreth 40 minuta.

Eshte produkti me i lehte ne perdorim sepse nese ju mund te ndizni nje celes, ju mund te perdorni Mighty Jump.

Duhen vetëm 10 minuta për të karikuar baterinë e makinës dhe për ta ndezur atë. Vendoseni tek ndezësi i cigares 12Volt dhe jeni gati për tu nisur. Karikojeni prap për rreth 40 minuta gjatë ngarjes.

MIGHTY JUMP

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • Dizajn kompakt:
  • Vendoseni te xhepi i makinës ose në kroskot
  • Vendoset kollaj në çdo vend gjatë përdorimit.
  • Lehtë për tu karikuar.
  • E sigurtë për tu përdorur.

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star