Nuk keni produkte në shportë

Provo

Për të lëmuar thonjtë My mani

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Lëmon dhe i jep një shkëlqim që zgjat thonjve! Në mënyre efektive heq kallot nga këmbët dhe duart sikur të ishit në një sallon bukurie, shpejt dhe thjeshtë pa dëmtuar thonjtë. Përfshin:

 • 1 x limë për ti dhënë formë thonjve
 • 2 x lima të buta
 • 2 x lima për shkëlqim
 • 1 x limë për heqjen e kallove
Për të lëmuar thonjtë My mani

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 690 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Lëmon dhe i jep një shkëlqim që zgjat thonjve! Në mënyre efektive heq kallot nga këmbët dhe duart sikur të ishit në një sallon bukurie, shpejt dhe thjeshtë pa dëmtuar thonjtë. Përfshin:

 • 1 x limë për ti dhënë formë thonjve
 • 2 x lima të buta
 • 2 x lima për shkëlqim
 • 1 x limë për heqjen e kallove
Më shumë
Detajet e produktit

Butësi natyrale & Thonj që shkëlqejnë në sekond

Jeni të lodhur nga përdorimi i limave dhe lëmuesve të thonjve që nuk japin rezultat? Dëshironi të hiqni dorë nga kimikatet e ndryshme të cilat janë të dëmshme për shëndetin? Dhe ti jepni formë thonjve vetëm në pak sekonda.

Mirë, tani ju do të keni mundësi ti jepni formë dhe shkëlqim thonjve me ndihmën e My Mani - një piasje dore për manikyr e cila është dizenjuar në mënyrë të veçantë për t'ju dhënë shkëlqimin e duhur thonjve. My Mani:

 • Jep formë natyral dhe të ndritshme thonjve në sekond
 • Lehtësisht dhe në mënyrë efektive i jep formë thonjve dhe heq lëkurat anash.
 • Punon shpejt dhe nuk do shumë forcë.
 • Lehtësisht heq kallot nga këmbet dhe duart.
 • Është perfekte për thonjte e duarve dhe këmbëve.

Jep formë, jep shkëlqim dhe zbut thonjtë

Sekreti i My Mani qëndron në limat të cilat rrotullohen deri në 2400 rrotullime për minutë për të zbutu dhe lëmuar thonjtë pa përdorimin e limave manuale dhe kimikateve për shkëlqim. My Mani përfshin:

 • Lima për ti dhënë formë thonjve.

 • Lima Smooth për të sheshuar kurrizin dhe gungat e thonjve.

 • Lima për shkëlqim e cila ruan shkëlqimin e thonjve për një javë.

 • Lima për heqjen e kallovepër duart dhe këmbet.

Pamje sikur sapo keni dal nga salloni i bukurise

My Mani është dizenjuar për të siguruar rezultate mahnitëse vetëm në pak sekonda. Ju do të kurseni kohë dhe para dhe do të keni thonj të kuruar deri në detaj. Thjeshtësia, shpejtësia dhe lehtësia në përdorim e bejnë këtë paisje shumë të veçante dhe të domosdoshme për çdo femer.

Pa kimikate & nuk demton

Më e mira nga të gjitha është se kjo paisje nuk do të dëmtojë thonjtë dhe nuk përdor kimikate të dëmshme.

Paisje dore, punon me bateri

My Mani është një paisje portabël, e cila mund të merret me vete kudo. Ajo punon me bateri.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Punon me bateri- 2 x AA (nuk janë të përfshira në paketim)
 • 4 lima të cilat ndryshohen
 • 2400 rrotullime për minutë

Paketimi përfshin:

 • 1 x Paisja My Mani
 • 2 x limat rrumbullake smooth(lejla e hapur)
 • 2 x limat rrumbullake për shkëlqim (të bardha)
 • 1 x lima per ti dhene forme thonjve (rozë)
 • 1 x lima per heqjen e kallove (lejla)

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,9

25 Vlerësime

1-10 nga 25

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Aida

www.delimano.al

produkt fantastik
Duke qene se kam shume kallo ne pjesen e themrave mendova ta provoja dhe rezultati ishte fantastik

klarisa

www.delimano.al

shum e mir
cdo muaj rregulloja thonjt ne parukeri dhe shpenzoja shum tani me my mani i rregulloj sa te her te dua dhe pa shpenzime bashk me motren time

Fatma

www.delimano.al

Super
me ka ndihmur shume dhe sa mire qe na solli top shop kete produkt

anjeza

www.delimano.al

fantastik
ka vetem pak kohe qe po e perdor kete produkt dhe i ndjej thonjte me te bukur, me my mani ndihem sikur jam ne nje sallon bukurie!

Lena

www.delimano.al

produkt ideal
Praktik,i lehte ne perdorim,mbi te gjitha do ndiheni bukur.Ja vlen !

eri

www.delimano.al

produkt fantastik
jam shume e kenaqur me My Mani sepse thonjte e mi tani duken bukur i kam gjate gjithe kohes super

Bora

www.delimano.al

Praktik dhe i nevojshem.
Tani cdo gje e bej vet, pa shpenzuar leke. Eshte produkt qe duhet ne canten e cdo femre.

Bela

www.delimano.al

Jam super e kenaqur me kete produkt :)
sa e kam marre paisjen kam shpetuar nuk harxhoj me kohe dhe lek tek estetisja ;) :)

elvira

www.delimano.al

i mrekullueshem
ti tregon duart bukur sa ska

alisa

www.delimano.al

Produkt fantastik
shume praktik te mbaron pune brenda pak minutave, nuk kam me nevoje qe te shkoj tek estetisja per thonjte

1-10 nga 25

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3