Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Micro Sharpner - Mpreh Thikat Top Shop Ginza

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Mprehes i projektuar per mprehje te sigurt, te shpejte, efikas dhe i pershtatshem kudo dhe kurdo qe duhet te mprehni thiken tuaj te preferuar.

Micro Sharpner - Mpreh Thikat Top Shop Ginza

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Mprehes i projektuar per mprehje te sigurt, te shpejte, efikas dhe i pershtatshem kudo dhe kurdo qe duhet te mprehni thiken tuaj te preferuar.

Më shumë
Detajet e produktit

Një pasije shume e sigurtë & shumë praktike për çdo kuzhine.

Fiksohet lehte per cdo siperfaqe te sheshte, nga qelqi ne mermer, me filxhan e saj thithes ne fund.

Fundi fiksues i jep mpreheses stabilitet dhe e ben mprehjen nje detyre pa rrezik.  Nje pasije shume e sigurte dhe shume praktike per cdo kuzhine. 

Ginza Micro Sharpner

Informacione Shtesë

Avantazhet:

  • e sigurte
  • e shpejte
  • efikase
  • e lehte per tu kontrolluar
  • tehe te mprehta si brisk
  • fiksohet lehte ne cdo siperfaqe
  • per thika aliazhi, karboni dhe celiku inoks

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star