Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mbulesë për tavolinë hekurosje Rovus Bluepower

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-82%

Mbulese për tavolinën e hekurit Rovus BluePower dizenjuar në mënyrë speciale me teknologjinë turbo zone për më shumë lehtësi në hekurosje. Mbulesa mund të lahet  në lavatriçe me 30 °C.

Mbulesë për tavolinë hekurosje Rovus Bluepower

Çmimi: 2,780 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Mbulese për tavolinën e hekurit Rovus BluePower dizenjuar në mënyrë speciale me teknologjinë turbo zone për më shumë lehtësi në hekurosje. Mbulesa mund të lahet  në lavatriçe me 30 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Hekurosni thjeshtë dhe shpejt

Mbulesa për tavolinën e hekurosjes Rovus BluePower është e përbërë nga 2 pjesë - një sipërfaqe e fortë dhe shiritin (Turbo Zone) për më pak rezistencë. Pjesa Turbo Zone ose zona speciale me silikon bën të mundur aktivizimin e pllakës të të gjitha llojeve të hekurave me avull dhe redukton fërkimin, duke bërë të mundur që hekurosja të jetë më e lehtë. Thjeshtë vendosni hekurin mbi zonën turbo dhe do të shikoni menjëherë ndryshimin e rezistencës. Për më tepër, zona Turbo nuk do të lë më asnjë rrudhë në asnjë lloj materiali.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • 100% pambuk
 • 140 gr/m2
 • 3 shtresa
 • Teknologji Turbo Zone (për lehtësi në lëvizje)
 • Përmasa: 140 x 55 cm
 • Trashësia e sfungjerit: 2 mm
 • Pjesa fundore: me litar dhe bllokues
 • Prodhuar në EU - Hollandë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star