Nuk keni produkte në shportë

Provo

Mbulese Divani Top Shop Sofa Saver

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Mbroni divanin ose kolltukun nga njollat, lëngjet dhe qimet e kafshëve shtëpiake me Top Shop Sofa Saver. Kjo mbulesë mbron divanin tuaj 100% nga njollat, uji, madje edhe vera e kuqe dhe mbulesa mund të lahet në lavatriçe. Me dy kombinime ngjyrash dhe 3 përmasa. Thjeshtë vendoseni mbi divan, kapni llastikun mbas divanit në mënyrë që të mos lëvizë dhe shtojini bukurinë dhe jetëgjatësinë divanit tuaj për vite me rradhë.

Mbulese Divani Top Shop Sofa Saver

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbroni divanin ose kolltukun nga njollat, lëngjet dhe qimet e kafshëve shtëpiake me Top Shop Sofa Saver. Kjo mbulesë mbron divanin tuaj 100% nga njollat, uji, madje edhe vera e kuqe dhe mbulesa mund të lahet në lavatriçe. Me dy kombinime ngjyrash dhe 3 përmasa. Thjeshtë vendoseni mbi divan, kapni llastikun mbas divanit në mënyrë që të mos lëvizë dhe shtojini bukurinë dhe jetëgjatësinë divanit tuaj për vite me rradhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbroni divanin tuaj nga papastërtitë dhe njollat

Fëmijeve i pëlqen të hanë në divan dhe divanet tuaj janë bërë sërisht me njolla akullore apo lëngjesh? Apo keni organizuar një party dhe të ftuarit tuaj padashje kanë derdhur verën mbi divan? Të lash divanët është me të vërtete një punë e vështirë dhe e bezdisshme. Pastrimi kimik është i shtrenjtë dhe qimet e kafshëve shtëpiake nuk mund të hiqen kollaj nga divanët.

Hiqni dorë nga mënyrat e ndryshme të pastrimit me kimikate dhe mos harxhoni kohë me fshesat me thithëse. Shtroni mbulesën Top Shop Sofa Saver, mbulesë e cila përdoret në të dyja anët dhe është 100% rezistente ndaj ujit, njollave, qimeve të kafshëve dhe papastërtive apo njollave të ndryshme.

Largoni njollat e lëngjeve thjeshtë me një pecetë të thatë

Mbulesa është e trajtuar me një material special i cili është rezistent ndaj ujit apo lëngjeve dhe nuk përthith asgjë. Uji apo lëngjet rrëshkasin dhe nuk lënë njolla në mbulesë. Por edhe nëse ajo bëhet pis, thjeshtë mund ta pastroni me një pecetë të thatë.

 • Mbrojeni atë nga thërrimet

 • Fshini lëngjet me një pecetë të thatë

 • Largon çdo njollë

Mbroni divanin tuaj nga qimet e kafshëve shtëpiake

Me mbulesen e divanit Top Shop Sofa Saver nuk keni pse te shqetesoheni per qimet e kafsheve shtepiake te cilat jane te bezdisshme dhe nuk pastrohen kollaj.

Lehtësisht mund të hiqni qimet e kafshëve shtëpiake me një pastrues qimesh dhe divani juaj do të jetë i mbrojtur nga:

 • Qimet e kafshëve shtëpiake
 • Aroma e pakëndshme të kafsheve shtëpiake

Jepini një pamje tjetër divanit tuaj të vjetër

A ju është mërzitur divani juaj i vjetër dhe dëshironi ta ndërroni? Nuk keni pse, ju mund ti jepni një pamje krejtësisht tjetër me mbulesën e divanit. Thjeshtë vendoseni mbi divan dhe shikoni sesi do te marrë menjëherë një pamje sikur të ishte i ri..

 • Përpara

 • Pas

Mund të përdoret në të dyja anët - 2 kombinime ngjyrash

Mbulesa e divanëve është e disponueshme në 2 + 2 kombinime ngjyrash dhe mund të përdoret në të dyja anët. Nëse jeni mërzitur me njërën ngjyrë, thjeshtë kthejeni në anën tjetër dhe divani juaj do të marrë një pamje tjetër menjëherë.

 • Ngjyrë Krem/Kafe

 • Ngjyrë Gri/E zezë

Me llastik i cili nuk e lejon të lëvizë

Mbulesa është shumë e lehtë për tu vendosur. Vendoseni mbi divan, dhe kaloni llastikun mbrapa divanit që të mos lëvizë. Pas përdorimit ju mund ta lani në lavatriçe. Nese nuk ju duhet ta përdorni thjeshtë paloseni dhe vendoseni në dollap, ajo nuk do t'ju zerë shumë hapësirë.

 • Vendosni llastikun mbrapa

 • Llastiku nuk e lejon të lëvizë

 • Mund ta fusni në komodinë

Zgjidhni midis 3 përmasave

Jeni në dilemë nëse kjo është e përshtatshme për përmasën e divanit tuaj? Mos u shqetesoni. Sofa Saver është e përshtatshme për çdo lloj përmase dhe modeli dhe e disponueshme në 3 përmasa. Zgjidhni atë që ju duhet:

 • Kolltuk: 57cm x 177cm

 • Divan 2-sh: 115cm x 177cm

 • Divan 3-sh: 170cm x 177cm

Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • 2 kombinime ngjyrash:
  • Krem/kafe
  • Gri/E zezë
 • 3 përmsas:
  • Kolltuk/karrige: 57cm x 177cm
  • Për divan dysh: 115cm x 177cm
  • Për divan tresh: 170cm x 177cm
Të dhëna teknike
Përmasat Chair: 57cm x 177cm, 2 seat sofa: 115cm x 177cm, 3 seat sofa: 170cm x 177cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia